Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Twoja ocena: Yes No

Odp: Korzystacie z rankingów lekarzy?

Skorzystałem raz i ciesze się. Miałem straszne bóle stawów kolanowych i ortopeda dał mi tylko tabletki przeciwbólowe. Poszukałem specjalisty od medycyny sportu. Z dobrymi notowaniami. Przepisał mi rehabilitację, wymrażanie azotem a potem Vital3, preparat z Kolagenem typu II. Wszystko to razem bardzo mi pomogło, więc w moim przypadku ranking pomógł w wyborze właściwego lekarza.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Szanowni Państwo,
    Cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami oraz z coraz większą popularnością naszego portalu. Informujemy, że kierujemy się chęcią dostarczania rzetelnych informacji pacjentom. Prowadzimy naszą działalność w sposób transparentny i zrozumiały dla użytkowników. Celem naszego portalu jest bycie źródłem wyjątkowo wiarygodnych informacji o lekarzach wszystkich specjalizacji, zamieszczonych przez pacjentów. Tworzymy miejsce dialogu lekarzy i pacjentów. Gorąco zapraszamy do korzystania z naszego serwisu!
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:06

kolega1975
    Gość

Każdy szukając lekarza wpisuje w wyszukiwarkę np. dentysta Wrocław i przegląda. Tak samo jak szukając lekarza powiększającego piersi pisze chirurgia plastyczna lub plastyka piersi. Najczęściej jest tak, że bierzemy lekarzy z pierwszej lub drugiej strony.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:06

Witka
    Gość

Czasami, ale nie zawsze
    ja np czytam opinie innych o lekarzach i zanim do kogoś się wybiorę czy to sama, czy z dzieckiem, to magluję
    Tak jest np teraz gdy szukam nawet nie lekarza, a ośrodka psychiatrycznego (dział psychiatria ze znanego lekarza przeszukuję) leczącego uzależnienia od hazardu - dla ojca.
    I nie wybiore pierwszego z 2-3 miejsc w googlach. Wybiorę lepszy

sesjebankowe
    Gość

W rankingach lekarze przeważnie mogą sami usuwać posty swoich pacjentów (niestety) , więc nie przywiązywałbym do nich większej uwagi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Szanowni Państwo,
    Raz jeszcze serdecznie zapraszam do korzystania z naszego portalu. Pragnę również poinformować, że nie usuwamy opinii, działamy na zasadzie sporu allegro. Pozdrawiam serdecznie! Magda rankinglekarzy.pl
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:07

kolega1975
    Gość

Może to niestety działać także w drugą stronę. Dobremu lekarzowi ktoś zawistny napisze kilka negatywnych opinii i ... Można tak zniszczyć człowiekowi opinie.

masterchef
    Gość

z rankingów lekarzy to niekoniecznie, ale bardzo często przeglądam na przykład taki serwis medyczny bo mogę dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy i nawet ocenić czy lekarz ma trochę rozumu jeśli już z jakimś mam do czynienia, sugeruje się tez opinią moich najbliższych znajomych czy rodziny, bo wiem, ze raczej nie mają w tym interesu, żeby mnie oszukiwać co do kompetencji jakiegoś lekarza

Wypowiadanka
    Gość

Ja korzystam, nawet kilka dni temu poszukiwałam w sieci opinii o lekarzach, bo przeprowadziłam się i w nowym miejscu nie znam nikogo, a muszę iść do ginekologa. Wyszukałam takiego najbliżej mojego domu, ale miał tak okropne opinie w sieci, że stwierdziłam, iż wolę podjechać te 3 przystanki do innej przychodni. Dziś byłam się zapisać, wszyscy bardzo mili, a zapisy robią na bardzo nieodległe terminy, co już jest plusem, bo w poprzedniej przychodni na wizytę czekałam średnio 2-3 miesiące! Mam nadzieję, że pani dr będzie tak miła i kompetentna, jak ją opisują internauci :P Przekonam się niebawem.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też korzystam. Znalazłem tak lekarza, który związany jest z radiologią. Szukałem specjalisty dla żony i znalazłem dr Rojka. Naprawdę nam się udało, bo na wizytę czekaliśmy 2 dni. Zostawiam jego stronę (spam) i mam nadzieję, że komuś pomoże.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia