Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Korzystacie z rankingów lekarzy?

Nie, nie korzystam, jeśli mam jakiekolwiek problemy, udaję się do tych których już znam i z których usług zawsze korzystam.

Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Witam,
    Faktycznie, rankingi lekarzy mogą pomóc w odnalezieniu odpowiedniego specjalisty. Osoba rozpoczynająca ten wątek pytała o psychologów - tutaj sytuacja jest delikatna. Poza powszechnymi opiniami, jakie krążą w sieci (które oczywiście są bardzo ważne), należy pamiętać o tym, że w psychoterapii bardzo istotną sprawą jest także dopasowanie osobowości pacjenta i terapeuty. Może być tak, że ktoś ze świetnymi opiniami nie będzie odpowiadał absolutnie każdemu swojemu klientowi i wtedy może się znaleźć kilku niezadowolonych - jest to normalnym zjawiskiem.
    Jednak w poszukiwaniu dobrych specjalistów (głównie psychologów) proponowałabym kierować się nie tylko rankingiem, ale przede wszystkim kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym, co pozwoli rozjaśnić wiedzę na temat danej osoby i mieć przekonanie, że jest to ktoś, komu można zaufać.

Barbara Michno-Wiecheć
    psycholog psychoterapeuta

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam z takich rankingów, chociaż podchodzę do tego z dużą ostrożnością. Co niektórzy lekarze pewnie sami sobie próbują podreperować reputację wstawiając pozytywne opinie na swój temat. Taki ranking był by bardzo pomocny jeśli mielibyśmy pewność, że wszystkie opinie są obiektywne i prawdziwe.

Witka
    Gość

Słuszne spostrzeżenie abu

Blueone
    Gość

Ja również podchodzę do takich rankingów z dystansem, niestety nie ma możliwości weryfikacji takich informacji. Jeśli chodzi o wybór specjalistów, to ze względu na prywatne ubezpieczanie zdrowotne korzystam głownie z jednej przychodzi i jestem naprawdę bardzo zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:08

opinie o lekach
    Gość

Szczególnie należy uważać na ranking stomatologów, rynek niedawno się bardzo przesycił i jak nie pojawią się zagraniczni turyści(turystyka medyczna) to czeka nas niezły pokłos. Niektóre firmy już nie wiedzą jak klientów zbierać i inwestują w PR w Internecie, oczywiście ten najtańszy(tzw. szeptany marketing).

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Ne korzystam, gdyż jestem "niemal pewna", że rankingi są budowane w bardzo subiektywny sposób, każdy z Nas ma trochę inny charakter, i inaczej "odbiera" zachowanie danego lekarza, dlatego też uważam, że w każdym przypadku należy się przekonać na własnej skórze...

Rankingi ułatwiają wybór lekarza, ale i tak najlepszym sposobem znalezienia dobrego specjalisty to podpytywanie znajomych.

Lucy00
    Gość

Nie wiem czy te rankingi są wiarygodne.
    Zauważyłam,że złe opinie znikają

opinie o lekach
    Gość

Rankingi w Polsce to nic ciekawego dopiero gdyby wprowadzili odpowiedzialność karną za wstawianie fałszywych komentarzy(jak w USA) to byłoby wiarygodne. Sprawdźcie "marketing szeptany" - praktycznie każda firma podejmie się zlecenia bez żadnych skrupułów zgadzając się na warunki współpracy. Freelencerzy to nawet za 10 groszy potrafią tak "pracować".

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia