Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44
    dibra
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Korzystacie z rankingów lekarzy?

Przyznaję się, że korzystam.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Oczywiście, nie wybrałabym się nigdy do placówki czy lekarza, którego nie znam z polecenia. W ten sposób trafiłam na Ośrodek Medycyny Zdrowia w Katowicach gdzie wykonują test Moxo. U mojego brata występowało podejrzenie ADHD, ale poprzednie badanie nie dawały jednoznacznych wyników. Na stronie (spam) znalazłam sposób na obiektywne diagnozowanie nadpobudliwości - polega na obserwacji zachowań pacjenta w kilku obszarach (m. in. zabuczeń uwagi czy impulsywności). Teraz jesteśmy w trakcie terapii farmakologicznej, która została opracowana dzięki tej diagnozie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 21:53

Miro
    Gość

Pytamy sie znajomych o opinie.

olaf.k
    Gość

Ja raczej wolę korzystać z usług lekarzy z polecenia od znajomych, bo są już sprawdzeni. Ostatnio jak szukałem ortopedy, to w rozmowie z pediatra mojej córki wyszło, że zna dobrego i może polecić.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja czasami korzystam, choć chyba częściej jednak też wypytuję osobiście znajomych.

jaquen
    Gość

Cytat Napisał MilkyStar Zobacz post
    Ja czasami korzystam, choć chyba częściej jednak też wypytuję osobiście znajomych.
    Nie o każdego lekarza możesz zapytać znajomych. Ja bym się wstydził zapytać o psychiatrę czy psychologa nawet, a swego czasu bardzo potrzebowałem pomocy tego rodzaju.
    Dlatego dobrze, że są jednak jakieś rankingi bo dzięki nim nie poszedłem do pierwszego lepszego, ale do kogoś, kto miał dobrą opinię. Pani ta pracuje w Przychodni Psychorozwoju w Warszawie, a więc placówce prywatnej, a ja za wizytę płaciłem, więc zależało mi na tym, żeby nie wydać tych pieniędzy za nic. I powiem wam, że trafiłem dobrze, bo otrzymałem pomoc. Można więc powiedzieć, że ufam takim rankingom.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

To bardzo przydatne narzędzie. Sama nie korzystam z niego zbyt często. Nie mam problemów ze zdrowiem, ale pokazałam stronę mojej mamie, która od tamtego czasu interesuje się opinią pacjentów na temat danego lekarza

Ja na ranking lekarzy natknęłam się, kiedy moja przyjaciółka zaczęła mieć problemy z tarczycą. Wówczas szukałyśmy informacji na ten temat i przeskakiwałyśmy z forum na forum w poszukiwaniu dobrego specjalisty od niedoczynności. W końcu znalazłam dobrego lekarza w warszawie i przy okazji natrafiłam na dietetyka, którego porady są niezbędne przy chorobie tego typu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Przyznaję, że jak szukam jakiegoś lekarza, to szukam opinii o nim w internecie, by mieć jakieś rozeznanie. Ale nie ma u reguły, czasem i fachowiec wysokiej klasy może coś zepsuć.

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Korzystam, bo zawsze znajdzie się chociaż jedna krytyczna, która coś powie o lekarzu... według mnie zawsze lepiej się rozeznać niż zupełnie w ciemno iść. Chociaż nie ma co przesadzać też w drugą stronę - czasami opinie mogą być chyba aż nazbyt krytyczne.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia