Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
    Witka
    Gość

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Twoja ocena: Yes No

Korzystacie z rankingów lekarzy?

Ciekawa jestem czy sami (ale nie babcie czy ciocie), tylko czy WY sami korzystacie z róznych dostępnych w sieci rankingów lekarzy?
    Oglądałam sobie dzisiaj znanego lekarza a dokładnie listę "polecany psycholog" i tak się zastanawiam czy gdybym chciała z psychologa pomocy skorzystać, to czy wybrałabym wg rankingu, czy pytając znajomych (o ile miałabym odwagę spytać o psychologa, bo to może być różnie odebrane).
    To jak?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 21:05

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Korzystacie z rankingów lekarzy?

pomysł wydaje mi się nietrafiony ,bo ranking lekarzy to nie porównywarka produktów ,a opinie co niektórych niezadowolonych mogą taki ranking wypaczać mimo wysokiej jakości usług jaką świadczą niektórzy z tych lekarzy

BartekMazak
    Gość

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Z jednej strony tak, ale z drugiej jak jest dużo pozytywów i widać że to "ludzkie" opinie a jakiegos pseudo marketingwca od czarnego pr to czemu nie
    Ja korzystam

Raquel
    Gość

Czasem zdarza mi się korzystać z takich porównań - rankingów lekarzy jak to się nazywa, ale raczej jako uzupełnienie wiedzy - najbardziej wiarygodne info pozyskuję od znajomych, czy rodziny. Dla pacjentów, którzy nie mogą obejść się bez zaglądnięcia w ranking polecam ten artykuł: (spam)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 21:05

sesjebankowe
    Gość

Rankingi to porażka.
    Parę miesięcy temu miałem operację i chirurga wybierałem według rankingu.
    W ciągu kilkunastoletniej praktyki zawodowej miał 30 pozytywnych komentarzy, zero negatywnych.
    A operacje tak zpier-dolił jakby był studenciną pierwszego roku.

Początkujący
    Mieszka w
    Kalisz
    Siła Reputacji
    0

ja niedawno się przeprowadziłam do nowego miasta i nie mam tu za wiele znajomych ani nie znam za wiele miejsc, dlatego szukam w internecie opinii o lekarzach (właściwie o każdym fachowcu, czy to stolarzu czy mechaniku). kierując się nimi nawet jakoś zawsze fajnie trafiałam, więc jeszcze się nie zraziłam do tego sposobu wyszukiwania.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

korzystam z rankingow. Najpierw posprawdzałam znajomych lekarzy, czy oceny są wymierne.Zgodziły mi się prawie wszystkie. Dziś , gdy wybieram sie do lekarza... patrze na rankingi, a czasem napiszę tez ocenę.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam ale patrzę na nie z przymrużeniem oka... wiadomo wszyscy mogą wpisywać oceny, więc konkurencja będzie dawała negatywne a lekarze mogą dawać o sobie świetne oceny

kolega1975
    Gość

Wiadomo, że ktoś siedzący w sieci wpisuje na przykład w wyszukiwarki dentysta Wrocław szukając stomatologa i ogląda opinie itd. Nie zawsze są one miarodajne. Często trzeba przekonać się samemu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam, choć wiem, że w 100% nie można na nich polegać. Ale jak mam iść w ciemno, to już wolę sprawdzić opinie z forum.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia