Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
    Raquel
    Gość

Odp: Eko miejsca, eko sklepy?

No nie, ciekawe, kto to wymyślił

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

mateuszu - to wcale nie jest takie niemożliwe - wiele rodzin z pewnością nie powiesi na choince nic innego,jak nie zapłacone rachunki. W dzisiejszych czasach możliwe jest wszystko. Osobiście popieram wszystko co ekologiczne, ale czy jednostki coś pod tym względem zdziałają? Nieraz się widzi w programach telewizyjnych,jak niektóre przedsiębiorstwa podchodzą do problemów ekologicznych. Hasła swoje, a niektórzy swoje.

Raquel
    Gość

Wiesz, norton, to własnie od jednostek powinno się zaczynać. Niech każdy z nas używając gazu, prądu, czy wody albo wyrzucając śmieci pomysli o ekologii - albo chociaż o oszczędności, TRZEBA zacząć od jednostek.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ekologia jest bardzo ważna, no ale tak to już jest, że nie wszyscy segregują odpady albo oszczędzają zużycie prądu i co tam jeszcze można robić. Ale warto w sobie, jako jednostce, wyrobić pewne nawyki. Nawet jeśli będziesz jedyną osobą na osiedlu, która segreguje śmieci, nie znaczy, że to nie ma sensu. Ekologia robi się coraz popularniejsza i być może wkrótce coraz więcej osób będzie zwracało uwagę na to, co robią ze swoimi odpadami i jak gospodarują gazem, prądem, itp.

Początkujący
    Mieszka w
    Oleśnica
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mnie ekologia to oszczędzanie na produkowaniu śmieci, bo one stanowią coraz poważniejszy kłopot. Dzięki rozważnym zakupom, korzystaniu z torb ekologicznych, zbieraniu materiałów do recyklingu można znacząco zmniejszyć liczbę wydawanych śmieci. Jeśli każdy dołożyłby swoje trzy grosze w tym zakresie, poprawę moglibyśmy zauważyć bardzo szybko :-).

kolega1975
    Gość

Na stronie www.zielonynurt.pl znalazłem ofertę zdrowej żywności a dokładniej olejówlej lniany,z wiesiołka,z pestek dyni i inne.Używane mogą być do sałatek,sosów i innych potraw,do masaży i na choroby skóry.Polecam wszystkim dbającym o zdrowie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

U mnie pod blokiem otworzyli nowy supermarket wszytsko ekologiczne ale ceny niestety nie sa ekologiczne dla mojego portfela

Raquel
    Gość

Tak to zwykle bywa, ja też mam eko-sklep w okolicy, ale ceny wysokie i to bardzo, szkoda. Ale eko jedzenie, można też zorganizować sobie samemu, ja jajka zawsze mam takie swojskie - od znajomego rolnika, mięsko też - chociaz nie zawsze, a w sezonie warzywa i owoce z przydomowych ogródków.

kolega1975
    Gość

Znam producenta ekologicznych olejów z pestek dyni, lnianego z wiesiołka i innych. Firma jest z Wielkopolski , strona http://zielonynurt.pl

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

dziś jest jeszcze problem ze zwyczajnym segregowaniem śmieci, ale powoli, bardzo powoli kultura się zmienia. Ekoskepy rozpędzają się.. powolutku, bo małe jest też zapotrzebowanie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia