Eko miejsca, eko sklepy? - Strona 4
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 86
    Raquel
    Gość

Odp: Eko miejsca, eko sklepy?

Autor się nie chce wypowiedziec. Umnie też jest sklep ze zdrowa żywnością, jeden póki co, ostatnio kupiłam tam kiełkowicę

kolega1975
    Gość

Eko- bazar to przenośnia. Tak naprawdę ekologiczne są produkty posiadające specjalne certyfikaty. Wszelkiego rodzaju jajka, ziemniaki i inne artykuły "od rolnika" nie są najczęściej ekologiczne. Taki produkt, np. olej lniany czy olej rzepakowy musi mieć specjalne certyfikaty i oznakowania. Nie zmienia to faktu, że jajka od kury biegającej po podwórku są zdrowsze niż te z masowej produkcji.

Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Świetną sprawą są organizowane kilka razy w roku eko jarmarki na rynku we Wrocławiu. Można zakupić ekoprodukty, często od małych, lokalnych producentów. Jakość produktów rewelacyjna. Do tego kiermasze z rękodziełami.

kolega1975
    Gość

To prawda. Zdrowa żywność w centrum miasta to świetny pomysł. Żeby tak jeszcze ulubiona dynia czy olej lniany były tańsze. Problemem są czynsze płacone przez sprzedawców. Rozmawiałem z ludźmi z kiermaszu w centrum Wrocławia - te opłaty to grabież w biały dzień. Pozdrawiam rządzących miastem na czele z panem D.

masterchef
    Gość

to jest chyba właśnie odwieczny problem tych, którzy chcą żyć w sposób ekologiczny, że wszystko co eko jest droższe, odkąd moi rodzice zainstalowali sobie taką biologiczną oczyszczalnię ścieków to na wszelkie biopreparaty do prania i sprzątania wydajemy dwukrotnie więcej niż kiedyś na zakup chociażby domestosa, aż się nasuwa pytanie...jak żyć Panie Premierze? :/

kolega1975
    Gość

Polityka i oczyszczalnie ścieków... . Niby różnią się bardzo a zapach podobny.

masterchef
    Gość

Cytat Napisał kolega1975 Zobacz post
    Polityka i oczyszczalnie ścieków... . Niby różnią się bardzo a zapach podobny.
    hehe dobre :P już dawno się tak nie uśmiałam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Hmm.... gdzie w dzisiejszych czasach są eko-miejsca?. Bo,że eko-sklepy to rozumiem. W tej chwili nawet idąc na spacer do lasu widzi się wysypisko śmieci. I jak można mówić o eko-miejscach?. To jest jak na razie palący problem.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

U nas w Szczecinie mamy jedną restaurację wegetariańską , kilka knajp ze zdrową żywnością i co chwilę otwierają się nowe sklepy. Widać ,ze rynek się rozrasta

kolega1975
    Gość

Ciekaw jestem czy e-papierosy też można uznać za produkt eko?
    Ja rzuciłem palenie prawie pięć lat temu, a jak widzę ceny to na pewno nie wrócę do nałogu.

mój dentysta Wrocław też odradza palenie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia