Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74
    Witka
    Gość

Eko miejsca, eko sklepy?

A może przydałaby się tu jakaś baza fajnych eko miejsc (przepisy, porady, pomysły) plus oczywiście eko sklepy.

Co wy na to? Podzielcie się informacjami o ciekawych eko miejscach w sieci.
    Ode mnie: http://www.notoeko.pl/ - eko przepisy, produkty, konkursy, baza eko wiedzy, sprawdzanie eko żywności itp.

xplus
    Gość

Odp: Eko miejsca, eko sklepy?

Coś małe zainteresowanie, jestem propagatorem ekologicznego stylu życia. Mam wielu znajomych rolników ekologicznych, sam nim jestem, więc jak ktoś zainteresowany np. zdrową żywnością zapraszam.

Witka
    Gość

No właśnie... A jednak w mediach dość sporo się mówi o tym, że Polacy jednak są EKO Dziwne.

Mam kolejny namiar: i dużo rzeczy do poczytania na ekotaniej.pl (fajnie wykazują oszczędność roczną np na konkretnej żarówce, turbinach wiatrowych itp)
    Ostatnio edytowane przez Witka ; 07-07-13 o 08:54

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jasne - ekologiczna żywność, kosmetyki, środki czystości, źródła energii... to wszystko fajnie brzmi i wygląda na papierze. ale na co dzień trzeba mieć dużo kasy bądź czasu, żeby wdrażać te wszystkie pomysły bądź produkty. ot co!

Raquel
    Gość

Ja się nie zgodzę - ekologoczne kosmetyki wcale nie muszą być drogie. poza tym wiele z kosmetyków mozna robić w domu z naturalnych produktów. Podobnie z ekologicznym sprzataniem - nie wierzyłam a teraz soda, ocet i cytryna to moje ulubione środki czytsości. Tak naprawdę to tzreba tylko chcieć.

Witka
    Gość

środki czystości tak... ale kosmetyki domowej roboty?
    No ja nie wiem czy byłabym za

Raquel
    Gość

A maseczki robione w domu? Albo demakijaż owsiany? Ten drugi to płatki owsiane zalane wodą, kiedy już trochę się rozmoczą, nalezy wacikiem zmyć twarz. Z doświadczenia wiem, ze nic tak fajnie nie oczyczsza jak włąsnie ten specyfik.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wszystkim miłośnikom eko polecam Kraków w ostatnich dniach. Stężenie pyłów w powietrzu przekracza wszystkie normy Tak że jak najecie się ekologicznej żywności to po kilku sekundach na "świeżym" powietrzu ekologiczność wyjdzie Wam na zero Dajcie spokój z eko. To sztuczny wymysł ludzi którzy mieli pomysł na globalny biznes. Zarabia się nie tylko na produktach eko ale i na ich certyfikowaniu, pisaniu norm, kontrolowaniu, pisaniu artykułów, promocji itd. Bezsensowność tego przedsięwzięcia byłoby łatwo udowodnić tylko po co? Zbyt wielu straciłoby pracę, gospodarka by się zachwiała.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio rozbawiło mnie eko podejście firmy Orange. Dostałem rachunek do zapłacenia i w kopercie była kartka z Eko pomysłem jak wykorzystać ten rachunek po zapłacie. Pomysł to origami z faktury w kształcie choinki do powieszenia na drzewku świątecznym. Jakaś masakra - choinka obwieszona fakturami super święta.

BartekMazak
    Gość

heheh, a to dobre - ciekaw jestem,
    czy ten rachunek był kolorowy, a jesli tak, to czy farby, których uzyli też były eko..

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia