Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Odp: Gdzie w Polsce jeździcie na narty?

Czechy są fajne. Lubię spędzać tam czas zimą. Na nartach i nie tylko. Jest swojsko i niedrogo.

magdakrawiecka
    Gość

Ja często jeżdżę do Rokietnicy, jest niewiele dalej od Szklarskiej a wyciągi są o wiele lepsze. Poza tym nie znoszę tłumów więc zazwyczaj jeżdżę już pod koniec sezonu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja z reguły wybieram Szczyrk, ale jeśli tylko mam więcej czasu i fundusze mi na to pozwalają to jadę w Alpy np do Zermatt.
    Ostatnio edytowane przez kamińska ; 24-09-13 o 11:06

pola
    Gość

Ja bardzo lubię Ustroń lub Tatry ale akurat nie na narty, bo na nich się jeszcze jeździć nie nauczyłam

Początkujący
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Siła Reputacji
    0

My przygodę z nartami rozpoczęliśmy (zachęceni przez starszą córkę) dwa lata temu. Z racji wiekowego rozrzutu - dzieciaki 4 i 12 lat - i niewielkiego doświadczenia wybieramy stoki łagodne i rodzinne, młodsza też już próbuję jazdy na nartach, ale wiadomo, że inne atrakcje też są mile widziane, a więc obowiązkowo górka do jazdy na sankach, snowtubing, karuzela itp. Na nartach byliśmy m. in. w Bieszczadach, okolicznych stokach, ale to co lubimy najbardziej to Tatry, dzieciaki zachwycone były np. kompleksem w Murzasichle.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

My często jeździmy do Szczyrku i Ustronia, jest tam bardzo fajnie, zwykle warunki narciarskie są b.dobre

Początkujący
    Mieszka w
    Zabrze
    Siła Reputacji
    0

Ja w tym roku wybieram się znowu na narty do Zakopanego. Zeszłej zimy szalałem tam na Nosalu

oleska33
    Gość

Zakopane daje radę, są fajne wyciągi i rewelacyjne noclegi, ostatnio nocowałam tutaj ze znajomymi. Jak ktoś szuka mocniejszych wrażeń to może uderzyć do innych krajów gdzie są warunki dla zaawansowanych narciarzy, ale dla mnie Zakopane w zupełności wystarczy.

Początkujący
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Siła Reputacji
    0

Bieszczady można naprawdę odpocząć jest dużo atrakcji jak się już narty znudzą, można się bardzo fajnie wyciszyć
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-08-15 o 23:46

Cudak
    Gość

Powiem wam, że dość często jeździliśmy w Bieszczady, no i rzeczywiście jest tam fajnie, ale tak naprawdę co znaczy prawdziwe narciarstwo to dowiedzieliśmy się dopiero w zeszłym roku, jak pojechaliśmy do Gruzji. Byliśmy w Gudauri
    To dopiero jest fajne miejsce na narty i snowboard! Mają tam wiele tras, wysokie góry i co chyba równie ważne dla nas - niskie ceny. Naprawdę jest porównywalnie z Polską.
    Polecam każdemu, kto chciałby pojechać za granicę, a nie wei dokąd, ale Włochy są dla niego zbyt kosztowne.

Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-08-15 o 23:47

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia