Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Gdzie znajde dobrego prawnika w Gdyni?

Witajcie!czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego i w miare taniego prawnika w Gdyni? Mam za tydzien sprawe o rozwod a nie wiem jak sie zachować?

Miro
    Gość

Odp: Gdzie znajde dobrego prawnika w Gdyni?

Lokalnie gdzies zapytaj na portalu, tutaj może akurat nie być ludzi, którzy korzystali z porad w tym mieście.

pepka
    Gość

Jeżeli chodzi o Gdynię to ten będzie najlepszy (spam)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 18-03-15 o 11:28

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tydzień do rozwodu trochę późno się obudziłeś z tym prawnikiem :-) Ale na pewno jakiegoś znajdziesz, w końcu niejeden prawnik pracuje w Gdyni. Następnym razem nie życzę żadnych spraw, które wymagałyby bliższych kontaktów z prawnikiem, ale gdyby się zdarzyło, możesz przeszukać strony typu giełda porad prawnych, jest ich naprawdę sporo, a łatwo na nich znaleźć odpowiedniego mecenasa.

Piorycz
    Gość

Jak Ty szukasz prawnika tydzień przed rozwodem, to ja nie mam pytań... Dzwoń do wszystkich, których wygooglujesz, bo w tak krótki czasie nie można wybrzydzać.

greta
    Gość

Cytat Napisał Piorycz Zobacz post
    Jak Ty szukasz prawnika tydzień przed rozwodem, to ja nie mam pytań... Dzwoń do wszystkich, których wygooglujesz, bo w tak krótki czasie nie można wybrzydzać.
    Po takim czasie, to autor już z pewnością jest dawno po rozwodzie. Gdyby jednak ktoś potrzebujący trafił na ten wątek, bo na przykład sobie googlował dobrego prawnika, to mogę polecić takiego, który prowadził moją sprawę rozwodową. Dodam, że o takie sprawy, jak prawnik warto zatroszczyć się troszkę wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-05-15 o 12:27

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli ten temat jest nadal aktualny, to za dobrego uchodzi też mec. (wycięta reklama). Taki w średnim wieku, ale już z dużym doświadczeniem. A i tutaj ktoś napisał, że szuka taniego prawnika. Umówmy się - prawnik jest albo tani, albo dobry. Tyle. Te dwie rzeczy nie idą ze sobą w parze.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-07-15 o 14:53

Tydzień na znalezienie dobrego prawnika to bardzo mało! Na pewno wcześniej wiedziałeś że czeka cię rozwód. U nas w Łodzi bardzo dobra opinią cieszy się Pan (tutaj nieoznaczona reklama). Ma spore doświadczenie w sprawach cywilnych i sprawy rozwodowe nie są mu obce. Mnie niedługo też czeka rozwód i chcę się do niego zgłosić by omówić wszystko po kolei i dowiedzieć się co z moim majątkiem w przypadku braku intercyzy. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-07-15 o 14:18

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia