Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dobre rozwiązanie dla firm transportowych

Witam,
    ostatnio, przypadkiem wpadłem na internecie na stronę firmy o nazwie XTrack. A czemu o tym pisze? A mianowicie prowadzę małą firmę, która zajmuje się rozwożeniem towarów do sklepów.
    Postanowiłem skorzystać z oferty XTrack i teraz mogę w łatwy sposób dzięki GPS, w każdej chwili sprawdzić co dzieje się z moim pojazdami na trasie..
    Jest to dość nowe rozwiązanie na rynku ale myślę,że warto zajrzeć na ich stronkę
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 14:30

Raquel
    Gość

Odp: Dobre rozwiązanie dla firm transportowych

Z tego co wiem, to podobnymi rozwiązaniami dysponują też firmy transportowe - te większe na pewno maja taki sprzęt, by mieć pewność, ze ładunek jest bezpieczny.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 14:30

Miro
    Gość

Ta firma to jakaś gazela biznesu

Raquel
    Gość

Noooo , gepardem biznesu też są

Wypowiadanka
    Gość

To dobre rozwiązanie w dużych firmach, gdzie klient chciałby na bieżąco być informowany, co się dzieje z jego towarem i na jakim etapie jest transport, dzięki temu można wiele zaplanować, bo np. w przypadku transportu maszyn budowlanych nawet jednodniowe opóźnienie może posypać całą pracę, jeśli nie będzie planu awaryjnego.

masterchef
    Gość

na pewno w takich branżach jak transport i logistyka tego typu rozwiązania są jak najbardziej potrzebne, bo przy tak dużej ilości towaru nietrudno jest coś zgubić, a przecież jeśli klient raz się zawiedzie to już drugi raz zapewne do nas się nie zwróci tylko pójdzie do konkurencji
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 14:31

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli prowadzisz firmę transportową to koniecznie sprawdź opcję rejestracji w T-Base - międzynarodowej giełdzie transportowej i wybieraj spośród wielu ofert destynacji i zleceń. Rejestrujesz się, zgłaszasz pojazd, czekasz na propozycje ofert i wybierasz tę, która najbardziej Ci odpowiada, dodatkowo możesz korzystać z funkcji powiadomień o ładunkach i unikniesz pustych przebiegów.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dobrym rozwiązaniem jest safeway fx2. Dużo osób właśnie chwaliło sobie ten system zabezpieczeń

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

W firmach transportowych często pojawiają się problemy z rozliczaniem kierowców. Fajne rozwiązania w tej kwestii oferuje https://europim.pl/rozliczanie-kierowcow/. Polecam ich usługę!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia