Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1


    Twoja ocena: Yes No

    Czy klient może zmienić gwarancję na rękojmę?

    Witam
    Mam pytanie dotyczące odpowiedzialności sprzedawcy z tytułu rękojmi w sytuacji gdy odbiorcą jest również firma a nie osoba fizyczna. Jeśli taka odpowiedzialność jest uwzględniona w Kodeksie Cywilnym, to czy firma reklamując zakupiony produkt z tytułu gwarancji producenta może ten stan zmienić na rękojmie w każdym momencie ?
    Dziękuję za wszelką pomoc !

  2. #2
    Początkujący
    Dołączył
    August 12
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0


    Twoja ocena: Yes No

    Odp: Czy klient może zmienić gwarancję na rękojmę?

    Art. 579.KC Kupujący może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji.

    Kupujący decyduje, z której ochrony chce skorzystać względem sprzedawcy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

Jak czytać DI?

Powered by  
ATMAN EcoSerwer