Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Prawo i bezprawie rozumiane przez partie społeczeństa

No tak. Widać doświadczenie życiowe z nie doświadczeniem. Może inaczej. Mamy trzy rodzaje niezależnej co nie znaczy niekontrolowanej władzy.
    1. Sej - ustawodawcza
    2 Rząd - wykonawcza
    3- Sąd - sprawiedliwoąć.
    Jest oczywiście i czwarta czyli prasa i pseudoredaktorzy.
    Wszędzie słysze, że polska to kraj prawa. Dalej wszystko zaczyna się słowami W imieniu itd bo to różnie bywało.
    Chłopi wiecowali z Lepperem na czele to oni byly po za prawem i zostali ukarani.
    Robotnicy wiecowali z Wałęsą na czele to też byly po za prawem i zostali ukarani.
    Geje wiecują po za prawem z Nałęczem na czele (jak powiedział o sobie jedniodniowy gej) prokurator nie ściga i nie składa wniosku do sądu o ukaranie za nielegalną manifestację. Wiem, że jego tłumaczenie będzie takie, że nikt nie złłożył wniosku o ściganie organizatora wiecu o nieprawne zorganizowanie. Każda publiczna publikacja daje prawo prokuratorowi na wszczęcie takiego postępowania. Jak napiszesz, że przypuszczasz iż jego niewłaściwe jest postępowanie i założysz jakieś przypuszczające powody to zostaniesz oskarżony o naruszenie dobrego imienia władzy. Nie jego stronniczości politycznej ale władzy sądowniczej.
    [Darujcie sobie wszyscy, którzy chcecie mi zarzucać co kolwiek na temat stronniczości mojej w stosunku do kościoła lub jakiejs socjalistycznej partii albo ich przywóców.
    Socjalistyczna partia to: SLD, UP, PSL, LPR, PIS, PO, PD, PPS, PPR i ine związane z wymienionymi partiami oraz te o których zapomiałem.
    Niestety, ale to są socjalistyczne partie.
    Jeżeli te informacje nie pomogły Tobie określić opini o mnie to też nie pisz słów " moim skromnym zdaniem" lub czytam od dłuższego czasu" jesteś taki i taki" itd.
    Jesteś najzwyklejszym palantem i przeginasz pałę jeżeli nie chcesz zrozumieć co napisałem w klamrze]

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Spiesz z wytumaczeniem rnic w sytuacjach:
    - Lepper i chopi - nielegalne zgromadzenie poczone w kilkugodzinnymi blokadami drg, nawoywanie do niszczenia cydzego mienia i niszczenie cudzego mienia;
    - Wasa i robotnicy - za PZPR kada manifestacja, zgromadzenie czy wiec nie organizoawane przez PZPR byy nielegalne, a uczestnikw jako opozycjonistw - z zaoenia - si cigao - taki by system;
    - Nacz i homoseksualici - moe nawet i nielegalny wiec, przemarsz przez miasto, adnego nawoywania do bjek, adnego nawoywania do niszczenia cudzego mienia - spokojniej ni na pochodzie pierwszomajowym w '62.

Dom'u napisa:
    Jeste najzwyklejszym palantem i przeginasz pa jeeli nie chcesz zrozumie co napisaem w klamrze
    Piaskownica - nie forum, gdzie si wypowiadaj doroli ludzie, ale piaskownica... "Jak nie chcesz to jeste gupi". Nie kady moe chcie si zgodzi z Twoimi pogdami, i ten fakt ma go czyni od razu "palanntem z pogit pa"?

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Ze zrozumieniem chłopcze czytaj, ze zrozumieniem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Czytam ze zrozumieniem dziadu...

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Do swojego ojca tak mów i możesz jeszcze więcej jeżeli nie masz szacunku do nikogo i niczego. Nie licz też na szacunek od innych.
    Twoje określenia innych osób świadczą o tobie. Tak zostałeś wychowany w rodzinie ale wcale to nie znaczy, że masz zgodę na bluzganie publiczne.
    Napisałem już tobie, że masz tak mówić do matki swojej a nie cudzej.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak to se dziadu możesz mówić do swojego synalka (o ile jest na tyle głupi, żeby wrócić z obczyzny pod jeden dach z Tobą). Nie mam szacunku do przemądżałych pyszałków i tyle! Nie ma tu znaczenia, czy będziesz miał 14 czy 40 lat.
    I po raz kolejny totalny brak logiki w Twej wypowiedzi. Dlaczego MAM tak mówić do swojej matki? Ewentualnie możesz zasugerować, że mógłbym... Ale że MAM? I co mógłbym do niej mówić? Bo z Twojej wypowiedzi wychodzi, że MAM do niej mówić dziadu!... Te gołębie krakowskie chyba Ci w czaszkę narobiły, bo żadne inne wyjaśnienie mi się nie nasuwa...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja się wtrącę... geje i lesbijki też zablokowali drogi...w pewien sposob. dom...czy zawsze musisz naprawiac swiat? czy nie mozesz czegos zignorowac? czy mozesz nie rozkazywac innym? czy mozesz przestac sie wymądrzać?(sąd- niekoniecznie sprawieliwość a władza sądownicza tak na boku erudyto z uniwersytetu spod budki z .... mówiliśmy że piwo dobre jest) piszesz posty opierając się o psychologiczne teorie(http://forum.di.com.pl/viewtopic.php?t=1587), każesz czytać ze zrozumieniem, więc czego nie odniesiesz tych textów też do siebie, nigdy nie wyciągasz z niczego wniosków?http://forum.di.com.pl/viewtopic.php?t=1608, sam nazywasz innych dziecmi a zachowujesz sie...poniżej krytyki i jeszcze wymagasz szacunku....wiesz? nawet mój ŚP pies by nie miał...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)