Dziewczyna często jeszcze nie urodziła! Często się uczy i ze znalezieniem pracy ma! Kobieta to zazwyczaj po porodzie i zamężna! Tym się to tylko różni!
Kiedyś przez 2 lata dziewczę mnie śledziło! Nic po sobie nie zdradzała! Nie mówiła nic! Twarzy jest za dużo ludzkich na tym świecie. lecz ją widziałem nad jeziorem, koło basenu i na lotnisku! Potem znikła! Czego ona chciała? Zero oczu podkrążonych i sinych! Po ubiorze tym samym ją poznałem! To nie jest zbieg okoliczności i urojenie! Tylko nad morzem i w pływalni w bikini była! Nie podrywała! Strugała bajerkę cwaniara! W pijalni dyskotekowej bez piwa była! Nałgów cięższych nie stwierdzam! Nic nie widoczne! Wesołe babisko spokojne to było! Nic nie chciała odemnie! Telefony głuche to jej dzieło zapewne? Pytała mmie o imię! Potem znikła! Podejrzane to wszystko! Wzrost i fryzura się zgadzała! Czy ona mnie wyśledziła? Dupeczek tyle w wakacje wychodzi z kwater, że mózg boli! Szengen jest to stare baby zagraniczne z i młódki napalone na seks na komputerach czasu nie tracą! Prezerwatywa kosztuje olbrzymie pieniądze teraz! Lepiej dzieci niech rodzą wszystkie one zamiast antykoncepcję stosować Europie potrzeba dużo dzieci i kwater do ich odchowu! Dużo dzieci to śmiech i dobrobyt! Kto za mało dzieci płodzi, albo wcale to ten powinin być potwornie opodatkowany! Społeczeństwo młodych potrzebuje teraz! Stare dziady w polityce robią se to co chcą jak i urzędasy! Z Polski trzeba zrobić las! STOP DYMIĄCYM KOMINOM! STOP MARNOWANIU PRĄDU I BENZYNY! STOP BIUROKRACJI! STOP PALACZOM NIKOTYNY! STOP NARKOMANOM! STOP KAWOSZOM! STOP ALKOHOLIKOM I PIJAKOM! STOP CIULOM! STOP KOSZENIU TRAWY! STOP OLEWNIKOM!