Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Hybrid View

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Monitorowanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach

Poszukuje dobrego softu do codziennego patrolowania pozycji strony w zależności od wpisanej frazy w wyszukiwarce, przede wszystkim Google. Pomożecie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Monitorowanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach

Ja monitoruje pozycję swojej strony za pomocą bardzo prostego a zarazem świetnego narzędzia o nazwie 'Free Monitor for Google'

Sprawdzałem i zawsze strona jest na tym miejscu co pokazuje ten program.

Siła Reputacji
    0

'Free Monitor for Google' jest zależny od Twojego kompa i IP, dlatego często pokazuje nieadekwatne rezultaty. Do niezależnego i obiektywnego pokazywania pozycji lepsze są zewnętrzne narzędzia, jak np serpmonster.pl.

pepka
    Gość

Jeżeli chodzi o Free Monitor for Google to nie zawsze odzwierciedla rzeczywistą pozycji. Poza tym trzeba dużo napracować się zanim powstanie względnie przyzwoity raport dla klienta. W przypadku kilkudziesięciu stron oraz kilkuset fraz trzeba na to poświęcić masę czasu. Już lepszym rozwiązaniem jest seostation.pl w którym te funkcjonalności są zautomatyzowane, przez to przy generowanie raportów jest sprowadzone do kilku kliknięć. Więc koszty za abonament zwracają się dzięki uwolnionemu czasowi który można poświęcić na zarabianie $$$

Początkujący
    Mieszka w
    Tychy
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie ja monitoruje tak samo. Jest do dobry, sprawdzony i za darmo program. Sprawdzałem kiedyś inne opcje darmowe ale po jakimś czasie robiły się płatne. Nie mam takiej potrzeby by płacić za sprawdzanie kilku haseł swoich blogów.

Cytat Napisał matuesz26t Zobacz post
    Ja monitoruje pozycję swojej strony za pomocą bardzo prostego a zarazem świetnego narzędzia o nazwie 'Free Monitor for Google'

Sprawdzałem i zawsze strona jest na tym miejscu co pokazuje ten program.

fotos
    Gość

ja chciałam skorzystać z webpozycja.pl, bo słyszałam że darmowe narzędzie. jednak okazało się, że darmowe jest sprawdzenie pozycji wpisanych jednorazowo, a przeglądu pozycji z kilku dni już nie widać.. trzeba by zapłacić. dlatego tego narzędzia nie polecam

pepka
    Gość

A ile masz tych fraz bo w monitorach typu www.seo-stat.pl albo www.seostation.pl możesz kilka sztuk monitorować za free. Trzeba się tam zarejestrować.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za cenne informacje odnośnie "Free monitor..." Spróbuje skorzystać z podanych linków.

KobietaWBiznesie
    Gość

Cytat Napisał godzilla Zobacz post
    Poszukuje dobrego softu do codziennego patrolowania pozycji strony w zależności od wpisanej frazy w wyszukiwarce, przede wszystkim Google. Pomożecie?
    Szukać możesz długo i testować i tracić czas ale z darmowych pozycji nic nie da ci gwarancji, że pokazywana pozycja jest rzeczywistą pozycja twojej strony. Niestety takie realia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

http://www.seostation.pl/ i http://www.web-tools.pl/ ja używam tych dwóch są małe rozbieżności niekiedy ale dają rade generalnie, no i oczywiście darmowe

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia