Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Monitorowanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach

Poszukuje dobrego softu do codziennego patrolowania pozycji strony w zależności od wpisanej frazy w wyszukiwarce, przede wszystkim Google. Pomożecie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Monitorowanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach

Ja monitoruje pozycję swojej strony za pomocą bardzo prostego a zarazem świetnego narzędzia o nazwie 'Free Monitor for Google'

Sprawdzałem i zawsze strona jest na tym miejscu co pokazuje ten program.

Siła Reputacji
    0

'Free Monitor for Google' jest zależny od Twojego kompa i IP, dlatego często pokazuje nieadekwatne rezultaty. Do niezależnego i obiektywnego pokazywania pozycji lepsze są zewnętrzne narzędzia, jak np serpmonster.pl.

pepka
    Gość

Jeżeli chodzi o Free Monitor for Google to nie zawsze odzwierciedla rzeczywistą pozycji. Poza tym trzeba dużo napracować się zanim powstanie względnie przyzwoity raport dla klienta. W przypadku kilkudziesięciu stron oraz kilkuset fraz trzeba na to poświęcić masę czasu. Już lepszym rozwiązaniem jest seostation.pl w którym te funkcjonalności są zautomatyzowane, przez to przy generowanie raportów jest sprowadzone do kilku kliknięć. Więc koszty za abonament zwracają się dzięki uwolnionemu czasowi który można poświęcić na zarabianie $$$

fotos
    Gość

ja chciałam skorzystać z webpozycja.pl, bo słyszałam że darmowe narzędzie. jednak okazało się, że darmowe jest sprawdzenie pozycji wpisanych jednorazowo, a przeglądu pozycji z kilku dni już nie widać.. trzeba by zapłacić. dlatego tego narzędzia nie polecam

pepka
    Gość

A ile masz tych fraz bo w monitorach typu www.seo-stat.pl albo www.seostation.pl możesz kilka sztuk monitorować za free. Trzeba się tam zarejestrować.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za cenne informacje odnośnie "Free monitor..." Spróbuje skorzystać z podanych linków.

KobietaWBiznesie
    Gość

Cytat Napisał godzilla Zobacz post
    Poszukuje dobrego softu do codziennego patrolowania pozycji strony w zależności od wpisanej frazy w wyszukiwarce, przede wszystkim Google. Pomożecie?
    Szukać możesz długo i testować i tracić czas ale z darmowych pozycji nic nie da ci gwarancji, że pokazywana pozycja jest rzeczywistą pozycja twojej strony. Niestety takie realia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

http://www.seostation.pl/ i http://www.web-tools.pl/ ja używam tych dwóch są małe rozbieżności niekiedy ale dają rade generalnie, no i oczywiście darmowe

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja również korzystam z Seostation.pl i bardzo sobie chwalę Doskonały system do sprawdzania pozycji, ma wszystko to, czego można potrzebować. W dodatku można przetestować za darmo na 2 tygodnie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia