Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
    BartekMazak
    Gość

Gdzie na Sylwka?

Gdzie uderzacie na Sylwestra?
    Góry, Polska, Morze dla morsa czy jakieś inne pomysły?
    (inspiracji szukam)

Wypowiadanka
    Gość

Odp: Gdzie na Sylwka?

Z Sylwestrem jest ten problem, że przed nim chodzi się do pracy, a 2 dni później też trzeba iść do pracy - chyba, że jakiś szczęśliwiec może sobie pozwolić na urlop Ja nie mogę, w związku z tym nie praktykuję Sylwestra "objazdowego", choć chętnie spędziłabym tę noc gdzieś w domku w górach...
    Moje noce sylwestrowe są bardziej prozaiczne, w zeszłym roku byliśmy na sylwestrowej nocy kinowej - 3 seanse plus dyskoteka plus bufet, nie było źle chociaż...zależy co kto lubi

BartekMazak
    Gość

No ja raczej z tych mało pijących, więc to, ze potem trzeba iść do pracy zupełnie mi nie przeszkadza
    Noc kinowa odpada - wolałabym jakieś wyciszenie się czy coś (Zero tłumów, nastrój, no wiesz)

Wypowiadanka
    Gość

Chodziło mi raczej o to, że człowiek jest niewyspany, a nie, że na kacu :P

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No ja w ty roku klasycznie, ale nieco dłużej. Mam urlop w pracy, jadę w góry na 5 dni - taki zimowy urlop... wreszcie!

jeszcze troche czasu jest a wiec sie cos wymysli

Witka
    Gość

Ja teraz o Sylwku nie myslę hehehe cały rok bity

Wypowiadanka
    Gość

Witka, hehe, no teraz to bardziej się można zastanawiać, gdzie spędzić wakacje ;-) Choć znam osobę, która ma już plany na następnego Sylwestra ;P

kuropatwa
    Gość

Mnie się marzy co prawda nie tyle sylwester, co zobaczenie tego sławnego karnawału w Rio Może i jest to trochę tandetne, ale za to takie beztroskie. W Polsce trudno o taką rozrywkę
    Może za jakiś czas uda mi się zrealizować to ciche marzenie, bo widzę, że bilety do Rio de Janeiro są coraz tańsze, więc trzeba nazbierać tylko odpowiednią sumkę i można lecieć
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 14:56

Wypowiadanka
    Gość

Oooo, to ciekawe A ja też chętnie raz bym uczestniczyła w takim karnawale, tak tylko, żeby zobaczyć, jak to jest )

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia