Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    BartekMazak
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Inwestowanie w złoto - są jeszcze odważni?

Jak tam u was nastroje po Amber Gold?
    Inwestowanie w złoto jeszcze kusi, ale chyba wyłącznie w firmach i instytucjach, nad którymi KNF jakiś nadzór ma...
    Jak uważacie?

Moja siostra wtopiła się w amber - ale na szczęście nie wszystkie swoje oszczędności, więc nawet jak z pomocą prawników odzyska tylko część, to i tak będzie dobrze. No ale są ludzie , którzy potracili wszystko.

To kusi was jeszcze inwestowanie w złoto, czy za żadne skarby?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 19:28

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Inwestowanie w złoto - są jeszcze odważni?

Ja... ostatnio "zainwestowałam" i nabyłam pierścionek z rubinami ....ZŁOTY !!!... ... złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście ...

i myślę,że nie stracę ...

masterchef
    Gość

Niewątpliwie złoto ma ostatnio dobre notowania ale mnie akurat to nie przekonuje i zdecydowanie bardziej opłacalna dla mnie jest inwestycja w akcje i udziały na GPW, bo wiem, że pieniądze tam zainwestowane będą mogły szybciej się zwrócić.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Złoto jest chyba jedynym pewnym środkiem płatności na świecie. Co nam z jakichkolwiek walut, jeżeli nie posiadają one żadnego pokrycia? Może i kurs złota będzie się wahać, jednak ostatecznie to ono będzie miało wartość Jestem za złotem.
    Ostatnio edytowane przez reggend ; 02-12-13 o 11:25

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bańka na złocie pękła i zostawiła za sobą wielu przegranych jak giełda w 2007 i 2008r.

10tolek
    Gość

ten się śmieje, kto się śmieje ostatni Cena złota jest niska, dlatego to jest dobry czas na inwestycje Lepiej wiedzieć, gdzie można kupić złoto, bo za jakiś czas może być za późno.
    Bonne chance!

marysia
    Gość

Złoto cały czas jest jedną z pewniejszych inwestycji.
    Przyznam, że trochę kasy już w nie zainwestowałam
    Teraz chodzi mi po głowie kupno brylantów. Myślicie, że to dobra inwestycja?

10tolek
    Gość

Witam
    Jak najbardziej. Inwestowanie w złoto to pewniak. Zawsze złoto miało ogromną wartość i do dziś nic się nie zmieniło. Ja korzystam z magii złota i polecam wszystkim innym. Warto jednak znać kurs złota nim przystąpi się do inwestycji

mezo
    Gość

Autor pisze nie o inwestowaniu w złoto ale o inwestowaniu w podejrzane instytucje parabankowe.
    Akurat inwestycje w złoto są bardzo bezpieczne ponieważ obserwujemy już od bardzo długiego czasu ( dobre kilkanaście lat) ciągle tendencje wzrostowe.
    Warto jest zajrzeć sobie do mennicy - można tam zakupić złoto z najlepszych mennic europejskich. Wszystko z odpowiednim certyfikatem.
    Jest to na pewno o wiele bardziej opłacalne niż lokaty, których oprocentowanie na dzień dzisiejszy jest niskie.
    Oraz bezpieczniejsze niż giełda i fundusze inwestycyjne.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 19:29

adams
    Gość

Temat trochę zakurzony, co mnie mocno dziwi zwłaszcza teraz kiedy dla złota i srebra nastają coraz lepsze czasy. Srebro było przebojem inwestycyjnym ostatniego roku, jako najlepsze aktywo z kręgu tzw. inwestycji alternatywnych. Szczególnie srebrne monety bulionowe zyskują na popularności, z racji tego że ich cena jest na tyle niska, że są dostępne niemal dla każdego do tzw. regularnego oszczędzania. A złoto doczeka się jeszcze swoich 5 minut - obecnie i tak świetnie przechowuje wartość pieniądza w czasie, co tak naprawdę jest jego głównym zadaniem. Spekulacje i szybkie kupowanie złota na dołkach cenowych i sprzedawanie na górkach jest dobre na papierowe inwestycje a nie na fizyczne złoto czy srebro.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia