Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: gry

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: gry

Ooo ... wyparował wątek ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak to wyparował? To może trzeba go przywrócić znów do życia?

Tylko o jakie gry tu chodziło? Komputerowe, planszowe, karciane, przeglądarkowe, zespołowe, takie na świeżym powietrzu, forumowe, symulatory, fps, mmo? Jest tyle możliwości

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

no jak to ... kiedy tu weszłam był tylko tytuł i ani jednego postu ... szukałam jakiejś gry dla 7 latki ... [nie moja !!!] ... ...

Tylko o jakie gry tu chodziło?... nie wiem , myślę że jakieś układanki typu [może?] puzzle ? ...

kuropatwa
    Gość

To może ja podrzucę w ciemno coś ciekawego?
    Myślę, że warto zainteresować się gierkami MMO - są nieskomplikowane, a pozwalają się oderwać trochę od codziennych zajęć.
    Ta akurat idealna dla miłośników fantasy
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-04-15 o 13:38

pola
    Gość

Ja bardzo lubię przeróżne gry planszowe. Ostatnio zakochałam się w Świecie Dysków. Lubię też Osadników z Catanu, Faunę i oczywiście Scrabble.

mezo
    Gość

Posiadam tablet Shiru Shogun 10. Fajny sprzęt - 4-rdzeniowy procek i sporo RAM-u. Gry ściągam z Google Play - praktycznie wszystko co teraz wychodzi na xBox czy na PS pojawia się też na GP. Tak było ostatnio z GTA: San Andreas V, która miała swoją premierę 20 grudnia ubiegłego roku. Jej koszt to 27 zł bez grosza ale warto wydać te pieniądze dla kilkudziesięciu godzin strzelania, zabijania, pościgów i ucieczek. Inną grą w którą warto pograć to Need for Speed Most Wanted - również płatna, jej koszt to około 20 pln na GP - dynamiczna gra, trudno jest się od niej oderwać. W latach 90' popularna była gra Contra - a wiecie, że pojawiła się ostatnio wersja na urządzenia mobilne Jej koszt jest drobny, bo około 3 plny, ale ile frajdy i sentymentów z lat młodości. Łezka się w oku kręci. Nowości zwykle szukam po sieci - dużo recenzji, opinii i ocen na temat różnych apek. Obowiązkowa lektura dla gracza
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-04-15 o 13:38

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia