Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nie mogę uruchomić systemu Windows Xp !

Witam!
    Mam pewien problem. Chciałem włączyć komputer, lecz przed ładowaniem się systemu wyskakuje mi na czarnym tle taki błąd "Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony: \WINDOWS.1\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM" Pisze mi jeszcze, że mogę podjąć próbę naprawy tego pliku, lecz już sam próbowałem i nic z tego. Aktualnie pisze na innym komputerze. Proszę pomocy !

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Nie mogę uruchomić systemu Windows Xp !

być może chodzi o plik ntuser.dat ale piszesz tak enigmatycznie że nie idzie się połapać ... w katalogu który wymieniasz tylko ten plik ładuje Twoje ustawienia ...

jeśli masz z tym problem [próbowałeś naprawić] to nie wiem czy sobie poradzisz ... możesz uruchomić opcję [dysk instalacyjny wyświetli komunikat "odzyskiwanie systemy przez konsolę odzyskiwania] i tam spróbować odzyskać system albo .... nie wiem jaką masz sekwencję klawiszy która uruchamia ekran z opcjami ładowania systemu [może np być F2, F8 czy też np ctrl alt [prawy] del ... inne np samo del] i tam wybrać opcję "załaduj ostatnie dobre 'ładowanie' ...

w ostateczności pozostanie Ci zainstalować na istniejącą instalację [zachowuje ustawienia] ... i Enjoy! ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rebecca2001 Zobacz post

w ostateczności pozostanie Ci zainstalować na istniejącą instalację [zachowuje ustawienia]
    Jak to zrobić?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Po włożeniu CD [instalki] powinien Ci się wyświetlić ekran z opcjami ... instalacja nowa czy aktualizacja systemu ... wybierasz aktualizację i problem z głowy ...

gdyby jednak zażądał podania dysku [partycji] wybierasz [domyślna C] i wskazujesz katalog ... w Twoim przypadku [jak mniemam] WINDOWS ... i enter ... samo sie instaluje ... czasami trzeba pomóc ... bo Windows to taki matoł niedorobiony ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ok bardzo dziękuje !
    Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Pięknie się kłaniam ... zawsze do usług ... o ile będę mogła pomóc ...hejka

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia