Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Zemsta SHITów- Tymiński kontratakuje

Stan Tymiński znów chce zostać prezydentem :twisted: W czerwcu przyleciał do Polski. U jego boku nowa żona, Chinka poznana przez internet. :lol:
    W wywiadzie dla dziennika Fakt :twisted: tak opowiada o swojej wybrance
    W roku 2004, wiosna, ożeniłem się po raz trzeci. Od rozwodu z Gracielą minęły cztery lata. Miałem biznes, troje dzieci, psa i kota. Brakowało mi kobiety. Chodziłem na mało znaczące randki, które nie pociągały za sobą żadnych zobowiązań. Nie spotkałem nikogo wartościowego.

Postanowiłem zapisać się do internetowego biura matrymonialnego. Zapłaciłem 10 dolarów i po trzech tygodniach byłem drugi na liście wśród najpopularniejszych kandydatów na męża. Miałem do wyboru pół miliona kobiet, 350 tysięcy pochodziło z Chin. Ustawiłem precyzyjne parametry selekcji. :lol: Oczekiwałem wyższego wykształcenia, poczucia humoru i upodobań podobnych do moich. Znalazłem kilka pań i zacząłem z nimi rozmawiać ,w sieci. Wśród nich była nauczycielka z Chin, Mulan. Nie spodziewałem się, że to właśnie ona zostanie moją żoną. Napisałem: bardzo mi się podobasz, ale poznając Cię chciałbym być młodszy. Odpisała: Wcale nie jesteś stary. I tak się zaczęło.

Mulan jest o 20 lat młodsza ode mnie. Na początku byłem sceptyczny. Powiedziałem jej, żeby kupiła sobie kamerę internetową. Dzięki temu mogłem ją widzieć podczas rozmowy. Stwierdziłem, że jest piękną, pełną wdzięku kobietą. Całe godziny spędzaliśmy rozmawiając po angielsku przez Internet. To trwało kilka miesięcy. Poprosiłem znajomych z Hongkongu, aby pojechali do Chin i zabrali Mulan na obiad. Znajomi zaprosili ją, a potem przysłali zdjęcia i wspaniały raport :lol: :lol: :lol: . Nie mogła do mnie przyjechać, bo nie miała wizy. W związku z tym ja pojechałem do niej na gwiazdkę 2003 roku
    Dalej juz nie jest tak zabawnie....
    W "Życiu Warszawy " zapowiada:
    - Zniesienie rządzącego układu, amnestia dla osób, które w ostatnim 15-leciu popełniły przestępstwa "z winy państwa", i gotowość współpracy z wszystkimi siłami politycznymi -
    - Ja i oni, taki podział będzie w tych wyborach - mówi.
    Powołuje się
    na poparcie środowisk polonijnych, ludzi, którzy "wysyłają mu czeki", i Ogólnopolskiej Koalicji Obywatelskiej OKO założonej przez Wojciecha Kornowskiego, twórcę sieci klinik okulistycznych Korvita. Kornowski od lat próbuje sił w polityce - przed 1989 r. w antysemickim Zjednoczeniu Patriotycznym "Grunwald" i PZPR, po 1989 r. jako lider organizacji gospodarczych próbował budować koalicje z PSL i Samoobroną. Na razie bez efektu.
    Kaczyński, Giertych, Tymiński... Kto jeszcze dołączy do tej smietanki kandydatów?
    A tak a propo
    Czytał ktoś "Świete Psy" Tymińskiego? :twisted:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

a co gorsza, pewnie sporo ludzi na niego zaglosuje bo sie im bedzie kojarzyl ze "starymi dobrymi czasami"...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)