Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Witka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Pozyczka dla zadłużonej mamy

Bez komentarza... moja mądra mama szuka pożyczki (jest zadłużona, w BIKu też ma wpis), ale się uparła, a ja z ta kobietą nie umiem juz rozmawiać.
    Więc szukam chociaż jakiejś firmy, która jej do cna nie obedrze z kasy.
    Ranking wskazuje mi na firmę vivus, soho credit albo via sms (żadnej nie znam)...
    która?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 15:06

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Pozyczka dla zadłużonej mamy

Witka - wiesz co,? Twoja mama ma chyba jakieś klapki, blokadę, że nie potrafi zrozumieć w co się pakuje. Przecież Ona nigdy nie wyjdzie z długów, nie mówiąc o tym, że nie da rady spłacić pożyczek?. Znam osobę i to dosyć blisko, która już tak zabrnęła daleko, że bierze jeden kredyt,aby spłacić poprzedni. Tych kredytów ma już tyle, że... no właśnie sprawa jest w sądzie, nie wiadomo jak się skończy,bo w dodatku nie ma pracy i ciągle się zastanawiam,jakim cudem Ona ma tyle tych kredytów, na jakiej podstawie Jej dawano?. Najgorzej jest wziąć pierwszą, a potem wpada się w trans i nie widać końca. Przemówcie jakoś Twojej Mamie do rozsądku,nie szukaj żadnych "uczciwych" firm,które mogłyby udzielić następnej pożyczki,tylko poszperaj w Internecie na temat dłużników ,tymbardziej,że wisi na jej liście. Bo wreszcie dojdzie do tragedii.

sesjebankowe
    Gość

Ja również odradzam brania kolejnej pożyczki.
    Z każdej sytuacji jest parę wyjść, twoja mama powinna znaleźć lepsze wyjście.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie opłaca się! To zakladanie sobie sznura na szyję.

Początkujący
    Mieszka w
    Grabina
    Siła Reputacji
    0

Żadna. Oprocentowanie tych pożyczek jest takie że twoja mama nie da rady jej spłacić skoro już ma długi i sprawa niechybnie skończy się komornikiem. Jeżeli już musi pożyczyć niech pożyczy od kogoś znajomego tam przynajmniej będzie miała maks 20% w skali roku a nie jak w firmach które wymieliłeś 50-100% miesięcznie.

-kredyty
    Gość

Branie kolejnych kredytów to tylko gwóźdź do trumny. Tylko i wyłącznie negocjacje z bankami i restrukturyzacja zadłużenia.
    Sporo porad można także znaleźć na forum dla osób zadłużonych - kolejne kredyty to nie jest sposób na wyjście z długów.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 15:05

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak to już jest, jak lubi się wydawać więcej niż się ma i żyć ponad stan. A później człowiek się dziwi, że bank zajmuje mu dom/mieszkanie i obwinia o wszystko innych. Dla mnie to trochę podobne uzależnienie jak hazard.

Początkujący
    Mieszka w
    Bydgoszcz - Toruń
    Siła Reputacji
    0

Może Ty pożycz mamie kasę, albo po rodzinie ? Nie ma nic gorszego jak pchanie się w jakieś kredyty

bodies
    Gość

Jeżeli mama jest już zadłużona, niech pod żadnym pozorem nie zaciąga kolejnych pożyczek na dowod, bo wpadnie w spiralę długów! A potem to już komornik...
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 15:10

Izy
    Gość

Wszystkie te wymienione firmy udzielają szybkich pożyczek a wiadomo ,że koszta jakie są doliczane przy takim finansowaniu są bardzo duże .Według mnie tylko osoby zdesperowane kusza się na takie oferty.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 15:05

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia