Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Kompromitacja Interii??

Co w tym jest. Rozmawielem z wielom aosobami dzis, a wiec od czasu wdrozebna przez ten portal nowej glowenej. Uwadze zwrocilismy siew strone pogody. Co sie okazuje, Wybierajac miasto z pola kombi.... zmieniaja sie cyferki. W starej wersji szylo do wybranego miastaa. albo od razu albo po kliku w cos tam. teraz nie idzie, ale to jest smiechu warte, poniewaz sam tego ni ewidze (blokady url) ale inni widza, ze kazea zmiana powoduje przeladowanie w tle i zaladowanie nowegych skryptow min gemiusa. Albo ja tego nie widze, albo kilka osob klamie. Poza tym, nowa interii to porazka na maxa..... Czmuz nie zrobic cos nowego!! i swojego a jedynie powielac??? Inni l;eca po innych portalach np onet po yahoo...... i tak dalej ale interia cche ich dogonic ale jakos im ni ewychodzi. A czy az tak ciezko przy takiej kasie zrobic cos swojego co porwie internautow??? Mysle, ze mozna. Ale .. wlasnie ale.... na tym prtzestane. Moze ktos ma cos lepszego do dodania??? JUtro w robocie sprwdze na innych maszynach jak hest z ta pogoda .... lubie miec jasnosc.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Aleś czeskich błędów nawalił. Cięzko się czyta. Nie pisz tak szybko :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Człowieku - przeczytaj chociaż co piszesz - wygląda na to, że jest to prawda, tak przynajmniej u mnie w Mozilli to wygląda. Porażka to zaczęła się od dołożenia nowej poczty. Kiedyś zapytałem dlaczego mi coś w niej nie działa (zaznaczyłem, że używam Mozilli) to otrzymałem odpowiedź, abym spróbował innej przeglądarki niż IE. Więcej pytań nie miałem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak znow kompromitacja? Ty sie kompromitujesz wypisujac takie bzdury w dodatku oparte na czystym subiektywizmie - checha szczenieca.

O gustach sie nie rozmawia jednak patrzac na to okiem webmastera i potencjalnego uzytkownika: nowa szata graficzna ulatwia dostep do uslug i informacji co jest najwazniejszym celem zmiany, a to ze Ty musisz teraz sie nauczyc na nowo "co gdzie jest" to... .

Jaki masz problem z pogodą? Mi dziala wszystko prawidlowo a uzywam Opery. Poczta pod Operą i Firefoxem chodzi wspaniale. Przenioslem wszystkie swoje konta do interii od kiedy zmienili obsluge poczty - coz moj gust jednak nie wspomne juz o tym ze jest ona najwygodniejsza wsrod innych obecnych na rynku.

To tyle.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)