Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Word-numerowanie stron

Być może poruszam błachy problem,ale może od początku. Napisałem tekst składajacy się np. z 15-stron. Mam zamiar ten teks wydrukować. Chciał bym aby strony były kolejno ponumerowane od str.1-szej do str. 15-tej. Jakie czynności winienem wykonać , aby otrzymać tekst z kolejno ponumerowanymi stronami.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

wejdz do edycji nagwka lub stopki, w zaleznosci gdzie chcesz miec numeracje, powinien ci wyskoczyc dodatkowy pasek i polami typu 'numer biezacej strony, liczba wszystkich stron', dalej powinienes sobie dac rade :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Word-numerowanie stron

Cytat Napisał stilgar
    wejdz do edycji nagwka lub stopki, w zaleznosci gdzie chcesz miec numeracje, powinien ci wyskoczyc dodatkowy pasek i polami typu 'numer biezacej strony, liczba wszystkich stron', dalej powinienes sobie dac rade :-)
    Cay w tym problem,e to co piszesz jest dla mnie niejasne. Jeeli moesz to moe instrukcja < krok po kroku > lub moe <Screen > na mj adres e-mail.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

niestety, nie mam worda, uzywam openoffice pod linuksem, wiec moje screeny duzo ci nie pomoga :-)

z tego co pamietam, to bylo w menu edycja lub widok - pozycja "nagłówek i stopka" - jak w to klikniesz, bedziesz mogl pisac w naglowku - klikniesz na to pole i bedzie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

menu --> wstaw --> numery stron
    Gdy tam wejdziesz to wyskoczy okienko, w którym ustawisz parametry.
    Jeśli to nie jest jasne to jutro mogę zrobić zrzuty ekranu.
    Sorki, dziś wieczorkiem, bo to już wtorek

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Word-numerowanie stron

Cytat Napisał Annabella
    menu --> wstaw --> numery stron
    Gdy tam wejdziesz to wyskoczy okienko, w którym ustawisz parametry.
    Jeśli to nie jest jasne to jutro mogę zrobić zrzuty ekranu.
    Sorki, dziś wieczorkiem, bo to już wtorek
    Chyba najlepsze będą zrzuty ekranu, coś mi świta ale nie do końca. Może przyjmiemy dla trenigu jakieś założenie np:
    - dowolny tekst napisany na 5-stronach
    - chcemy ten tekst wudrukować { drukowanie na obie strony kartki mam opanowane }
    - po wydruku chciałbym mieć wszystkie strony kolejno ponumerowane

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Też korzystam z OpenOffice, ale z pewnością przyda Ci się znajmość takiej prostej sztuczki :-)

Otwórz Worda, wciśnij klawisz F1. Pojawi Ci się okienko "pomocy". W polu wyszukiwania wpisz: numerowanie stron. Pojawi Ci się podpowiedz jak uzyskać numerowanie stron. Postępuj dokładnie według instrukcji tam podanych.

Klawisz F1 jest powszechnie stosowany w programach wywołując Pomoc. Najczęsciej w Pomocy opisane są właśnie takie podstawowe sprawy dotyczące programów. Myślę, że zapoznanie się z tym klawiszem (F1) i tym co się pokaże po kilknięciu zajmie Ci max kilkadziesiąt minut.

Dzięki temu niejednokrotnie zaoszczędzisz kupę czasu na znajdywaniu odpowiedzi na wiele pytań dotyczących funkcjonalności różnych programów. Zobacz sam, żeby otrzymać odpowiedź na forum czekasz kilkanaście godzin, a często nawet i kilka dni. Zatem jeszcze raz polecam wciśnięcie klawisza F1 :-)
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Krzysiu trafiles. Skoro ktos podal rozwiazanie co i gdzie.... a komus sie nei cche zajrzec do softa i poszukac "guzikow" juz nazwanych to pozostajke magiczne F1 :-) A podohno worda w szkolach dzis ucza.. tzn od kilku lat :-) bez urazy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Tumi
    Krzysiu trafiles. Skoro ktos podal rozwiazanie co i gdzie.... a komus sie nei cche zajrzec do softa i poszukac "guzikow" juz nazwanych to pozostajke magiczne F1 :-) A podohno worda w szkolach dzis ucza.. tzn od kilku lat :-) bez urazy
    Poczytaj kolego regulamin forum,w którym pisze jak byk. < BEZ WYŚMIEWANIA I IRONII>, trochę kultury i szacunku młody człowieku.
    Właśnie takim banalnym sprawom forum to dotyczy. Jednocześnie wyśmiewasz tych co udzielają rzeczowych odpowiedzi--bez urazy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Question Word - usuwanie numerowania stron

Czy jest możliwe usunięcie numerowania stron w Wordzie?
    Już mam numery wstawione, ale zmieniłam zdanie i nie chcę numerować. Co teraz?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)