Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Wypowiadanka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Klocki dla dzieci - jakie?

Fajne te ostatnie, co pokazałaś No, niektóre dzieci od razu wolą lego, inne muszą do tego dojrzeć ;-) Ja byłam w tej drugiej grupie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Lego rzeczywiście są bezkonkurencyjne, trochę drogie, ale naprawdę warte swojej ceny. Dzieciaki za nimi przepadają, u mnie w domu również. Co jakiś czas dokładamy jakiś zestaw do kolekcji, zawsze jest to strzał w dziesiątkę.

Wypowiadanka
    Gość

Oglądałam ostatnio (kolejny) film dokumentalny o Lego, pokazywali jak długo trwa zaprojektowanie i wyprodukowanie psa, albo ludzika w lego, masakra Nie dziwię się, że te klocki takie drogie...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiecie co, lego nie musi być aż takie drogie jak nam się wydaje. Są wyszukiwarki najtańszych zestawów, więc można trochę zaoszczędzić. A jednak jest to zabawka, która nigdy się nie nudzi i której się nie wyrzuci. Panowie trzymają je nawet jak są dorośli taki mają do nich sentyment. Dlatego moim zdaniem nie ma co z tego rezygnować tylko szukać promocji, żeby kupić tanio.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 31-05-20 o 20:39 Powód: wycięty spam

J adla mojego siostrzeńca kupowałam klocki lego na szczęście trafiłam w jego gust, także klocki na prezent zawsze są super
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 31-05-20 o 20:40 Powód: spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia