Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    kolega1975
    Gość

oczyszczalnie ścieków

Dbanie o środowisko to także nie wylewanie ścieków z domu do rzek, stawów, rowów melioracyjnych czy w pole. Nie wolno tego robić ale przede wszystkim dbajmy o siebie i swoje rodziny. Istnieje rozwiązanie- przydomowe oczyszczalnie ścieków. Pomyślmy o tym - nasze zdrowie jest w naszych rękach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-06-15 o 13:50

Raquel
    Gość

Odp: oczyszczalnie ścieków

Możesz coś więcej napisać o tych oczyszczalniach? Ja sie je montuje, ile to kosztuje i czy wszędzie taka oczyszczalnia może być montowana.

kolega1975
    Gość

Moi teściowie wspólnie z sąsiadami sprawili sobie coś takiego. Mieszkają w dość trudnym- podmokłym terenie i nie było problemu. Jednak co do cen i szczegółów najlepiej zajrzeć na (wycięta reklama)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-06-15 o 13:50

Raquel
    Gość

Taka oczyszczalnia do tanich nie nalezy - już sprawdzałam, interesuje mnie oczyszczalnia Bio Hero - jest biologiczna i można ją stosować na każdym rodzaju gruntu. Ale ten pomysł z sąsiadami - muszę przyznać, ze rewelacyjny.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-06-15 o 13:52

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

szambo to najgorsze co moze byc sobie zyczą za opróznienie jak za zboze

Raquel
    Gość

A tak z ciekwaości, ile płacisz za wywóz szamba? I w jakim regionie?

Początkujący
    Mieszka w
    Karpacz
    Siła Reputacji
    0

Znajomi wybudowali oczyszczalnię i twierdzą, że już po 3 latach zwróci się. Szambo to jednak trochę przeżytek, ale jak kogoś nie stać ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Prawdą jest, że najpierw trzeba zainwestować. Nie mam jednak wątpliwość, że taka inwestycja zwróci się. Szamba powoli odchodzą w zapomnienie.

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Lepiej byłoby (dla całego kraju), żeby gminy budowały swoje oczyszczalnie i w końcu skanalizowały jak najwięcej wsi (i mniejszych miejscowości) bo jesteśmy w Europie na końcu stawki w tym temacie.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Psychoterapia24 Zobacz post
    Lepiej byłoby (dla całego kraju), żeby gminy budowały swoje oczyszczalnie i w końcu skanalizowały jak najwięcej wsi (i mniejszych miejscowości) bo jesteśmy w Europie na końcu stawki w tym temacie.
    całkowicie sie z tym zgadzam!

My z mężem również zdecydowaliśmy się na budowę przydomowej oczyszczalni i myślę, że to dobre rozwiązanie, ponieważ warto bardziej dbać o środowisko. Montaż oczyszczalni był bardzo szybki i bezproblemowy, zrobiła to firma (wycięta reklama) i jesteśmy bardzo zadowoleni
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-06-15 o 13:52

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia