Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Tablet z Androidem - warto ?

Witam,
    jestem tutaj nowy więc przepraszam jeśli wybrałem złą kategorię
    zwracam się z prośbą abyście doradzili mi jaki tablet kupić . Mój budżet to 600 zł i zupełnie nie wiem jaki sprzęt wybrać. Każdy mówi mi abym brał tablet z Androidem. A ja nie wiem co zrobić i co kupić Mój kolega który dość dobrze orientuje się w sprawach nowinek technicznych zaproponował mi Mistral Traveler II. Nie orientuje się za bardzo co to za tablet...może wy coś powiecie więcej?
    Głównie tablet będzie używany do przeglądania internetu, zdjęć i filmów.
    Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Tablet z Androidem - warto ?

jak sobie w google'u wczytasz np komputronik to zorientujesz sie jakie wogóle są tabletki i androidy z osobna , razem ... masz tam ceny ... przynajmniej będziesz miał ogólny pogląd na nurtujące Cię zagadnienie a później ewentualnie ...może ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ale wezme chyba tego Mistrala. procek dobry, ramu duzo , pamiec tez spora. cena nie duza. maly, nie zajmuje duzo miejsca. Biere go !

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

powodzenia i niech Ci dobrze służy i dłuuuugo bezawaryjnie ...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

za 600 zł to już można szukać jakiegoś nexusa7, albo od samsunga. Sprawdzone i dobrze działają. Jeśli idzie o system to dużego wyboru nie masz, albo android albo windows przy czym tego pierwszego jest najwięcej... wczoraj czytałem jak zainstalować win8 na tablecie z andkiem i tez niby da radę

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja uważam z własnej autopsji, że warto.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Android to najczęściej spotykany system a tabletach więc za dużego wyboru nie masz, ewentualnie ipad albo coś z windowsem. Powiem że mam tablet na androidzie z trochę wyższej półki cenowej i z tym działaniem jest różnie, raz śmiga aż miło a aplikacje działają elegancko a innym razem na byle jakiej stronie internetowej może się skrzaczyć...

Ewka007
    Gość

Myślę,że warto Android jest popularny ale przez co? Dlatego, że jest otwarty nie tak iOS wiadomo ma to swoje zalety i wady jak np duża liczba zagrożeń, ale jeśli ktoś odpowiednio zabezpieczy telefon, czy tablet i nie będzie instalował aplikacji z nieznanych źródeł to jest bezpieczny. To co mi się podoba w androidzie to maksymalna personalizacja urządzeń pracujących na tym systemie, możesz zmieniać interface do swoim upodobań i znów przykład iOS gdzie nie mamy takiej możliwości. Ogólnie korzystałam z tabletów Apple i muszę przyznać ze działają świetnie i robią na mnie wrażenie, jednak są też bardzo drogie stąd tez alternatywny i równie dobry Android nie tylko rządzi na rynku tabletów ale także telefonów.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

dla mnie tablety to szajs mama kupila za 1000 zl i sie zacina, dziala fatalnie nei ma to jak ipad

grazyneczka
    Gość

Warto brać coś markowego przede wszystkie bądź sprawdzonego przez użytkowników. Polecam Samsung Galaxy Tab 2

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia