Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Loopa.eu - nowy serwis integrujacy portale aukcyjne

Loopa.eu to nowy serwis integrujący polskie platformy aukcyjne i promujący sprzedawców, którzy dbają o jakość obsługi klienta. Serwis jest w fazie beta i dynamicznie się rozwija. Ma tez niecodzienny interfejs jak na przeglądarkę aukcyjna. Zapraszam!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Loopa.eu - nowy serwis integrujacy portale aukcyjne

Testowałem przez chwilę ten serwis i wydaje mi się że jest on trochę nie przydatny, co prawda nie szukałem niczego konkretnego tylko w celach testowych jednak z tego co zauważyłem wszystkie aukcje jakie mi wyszukało to te z serwisu allegro.pl a przecież oni mają swoją wbudowaną wyszukiwarkę towarów. Jeśli można wiedzieć z jakich jeszcze serwisów aukcyjnych korzysta ten serwis.

PS. Plusik za niecodzienny i zarazem fajny interfejs.

BartekMazak
    Gość

" integrujący polskie platformy aukcyjne i promujący sprzedawców, którzy dbają o jakość obsługi klienta." ?
    Brzmi nieco jak "ale to juz było", albo mi sie tylko wydaje

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Przypomnij nazwę portalu który coś takiego oferował? Aktualnie Loopa.eu wylicza jakość na podstawie danych w Allegro.PL oraz Opineo.PL, docelowo planujemy integrację z Ceneo.pl oraz Świstak.PL. Co więcej, serwis weryfikuje, które loginy należą do tego samego sprzedawcy (firmy) i wylicza jeden współczynnik dla danego sprzedawcy. Zdarza się, że na portalach jeden sklep sprzedaje nawet pod kilkoma loginami.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Loopa.eu - zintegrowana z facebookiem

Dzięki integracji wyszukiwania na loopa.eu z kontem facebook, możecie teraz jednym kliknięciem zapytać nawet kilkaset osób o opinię na temat produktu, który chcecie zakupić. Wypróbujcie tę funkcjonalność i napiszcie czy rekomendacja znajomych się sprawdza.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, chcielibyśmy życzyć naszym użytkownikom i klientom spędzenia miłych chwil w rodzinnym gronie oraz wspaniałych doznań i radości z zakupów online. Sklepom internetowym, życzymy przynajmniej podwojenia obrotów, skutecznej sprzedaży i samych zadowolonych klientów.

Zespół Loopa.eu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia