Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
    waldi987
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Bezsenni czy nocne marki?

Wiele jest powodów, dla których nie możemy spać. Jedni nie śpią bo pracują, drudzy bo mają taki styl życia, inni chcą ale... nie mogą.
    Bezsenność. Jej powodów może być mnóstwo, dla każdego inny. Miewacie kłopoty z zaśnięciem, zdarza Wam się nie przespać nocy? Jak sobie z tym radzicie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Bezsenni czy nocne marki?

Kłade się ok 23.00 a zasypiam dopiero ok 3 nad ranem. Dzisiaj po 3 wstawałem jeszcze na papierosa. Rano obudziłem się nieprzytomny, dopiero mocna kawa jako tako postawiła mnie na nogi. Nie chcę brać tabletek nasennych, ale obawiam się że będę musiał. Piję jedynie melisę ale ta nie skutkuje.

waldi987
    Gość

Tak długa bezsenność może być oznaką jakiejś dolegliwości. Warto więc udać się do lekarza, aby aby wykluczyć ewentualną chorobę.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jestem nocnym markiem, ale ile bym dał żeby pójść szybko spać i całą noc przespać bez problemu... ehh...

Miro
    Gość

Jedyny pożytek z bezsenności to ma szef, kiedy taki pracownik pracuje na nocne zmiany Na serio nie ma co lekceważyć problemów ze snem ,chociaż im człowiek starszy tym gorzej śpi, mówi się, że ktoś śpi jak dziecko.Proszki na sen to konieczność, zacznij od zmiany trybu życia, mniej "pobudzaczy" do życia w ciągu dnia, nie pracuj wieczorem, lampka wina, ja szybko zasypiam przy książce

waldi987
    Gość

Cytat Napisał japaman Zobacz post
    Jestem nocnym markiem, ale ile bym dał żeby pójść szybko spać i całą noc przespać bez problemu... ehh...
    Japaman zwróciłeś się z tym problemem do lekarza? Długotrwała bezsenność może być oznaką jakiejś innej dolegliwości. Miro wspomina o proszkach. Tak ale najlepiej z przepisu lekarza po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki.

masterchef
    Gość

nie mam problemów z bezsennością, ale z kolei mój problem polega na tym, ze jestem wiecznie zmęczona i wiecznie nie wyspana bez względu na to ile godzin trwałby mój sen :/

waldi987
    Gość

To mogą być problemy ze snem mimo wszystko. Całkiem możliwe, że Twój sen je płytki. Stąd przyczyna Twojego przemęczenia.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czasem mi się śni że nie śpię. Pewnie to jest ten płytki sen. Niby śpię, ale wiem co się dookoła dzieję. Słyszę każdy stukot, każdy szmer.

waldi987
    Gość

Popiel jeśli długo to trwa to spróbuj coś zmienić a swoim życiu. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Może to stres a może oznaka jakiejś dolegliwości.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia