Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Witka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Gra akcji - jaka dla faceta?

Jaką grę akcji polecilibyście dla faceta lat 28?
    Na pewno musi byc jakaś fabuła ciekawa, trochę strzelania, ale niespecjalnie brutalna - wiadomo, że trochę tak, ale bez przegięcia, żebym mogła patrzeć jak on gra No i wymagania sprzętowo mogą być duże - ma gad świetny sprzęt.

Ktoś tu pisał o przedsprzedazy na nową grę Crysis 3, moze się nada?

Albo inne jakies pomysły? Mile widziane
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 08:48

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Gra akcji - jaka dla faceta?

Jak ma dobry sprzęcik to Crysis 3 to bardzo dobry pomysł. Od siebie mogę dodać że może mu się spodobać Battlefield 3 (najlepiej z dodatkami) ewentualnie MoH. Tak z innej beczki to assasin 3. Jak podasz jakieś szczegółowe wymagania odnośnie gry to jeśli będę znał to coś zaproponuję ;D

Witka
    Gość

Pytaj mnie o szczegółowe wymagania
    Ja jestem kobietą -mam nikłą wiedzę techniczną, ale wiem tylko że mój partner ma sporą podobnie jak i dobry sprzęt, więc na pewno nic mu się tam "nie stopi" jak to mówi w czasie gry.
    Battlefield 3 pooglądałam w necie, ale na razie wzięłam dziś z rana ten Crysis 3 z Nokautu (przekonał mnie tekst o jakimś nanokombinezonie czy coś - abstrakcja hehehe)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 22:37

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Na pewno Battlefield, a że zbliża się premiera Battlefield 4, to warto zapoznać się z wcześniejszymi, jeżeli ktoś jeszcze nie zna.
    Więcej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 22:37

BartekMazak
    Gość

A jak facet to zaraz musi koniecznie mieć grę akcji?
    Ja gram np w przygodówki z podtekstem historycznym (bo lubie te klimaty, np: gra Plemiona - średniowieczny świat, wioska, rozwój produkcji i handlu ... świetne są moim zdaniem takie nie do końca wojenne gry, ale z dużą porcją edukacyjnej zabawy). Nawet dla dorosłego faceta.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 22:38

mezo
    Gość

Posiadam Dell Inspirion 15 R 5521 - z prockiem i7, 6 GB RAM i myślę, że przyzwoitą grafiką: AMD Radeon HD 8730M. Chciałbym sobie pograć w jakąś dobrą strzelankę - myślałem o Medal of Honor lub Battlefield 3... Ta ostatnia gra ma dosyć mocne wymagania sprzętowe - tutaj jest specyfikacja Battlefield 3 - myślicie, że pójdzie u mnie na tym sprzęcie? Ktoś może próbował?

pepka
    Gość

W związku z małą ilością wolnego czasu gram głównie podczas dojazdów do pracy czy na uczelnie, w przerwach między wykładami, na wykładach i w innych podobnych sytuacjach. Grywam głównie na urządzeniach mobilnych. Z tytułów które dobrze wspominam trzeba wymienić GTA: San Andreas - była to najdroższa gra na telefon jak do tej pory. Dobrze mi się grało w Robocop - taka tam strzelanka w której chodzi tylko o to, aby pozbyć się jak największej liczby przeciwników i samemu nie ucierpieć. Obecnie przechodzę Need for Speed Most Wanted (tutaj pełna recenzja oraz screeny:
    yourapps.info/reviews/need-for-speed-most-wanted-recenzja
    ). Fajna giera - wydałem na nią około 20 zł. Ale trzeba to przyznać, fajna i warto. Jeżeli dysponujesz mocnym smartfonem z dosyć dużym wyświetlaczem (powyżej 4'') - to muszę powiedzieć, że nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o wyścigi. Do wyboru mamy całą masę samochodów od tych prostych - spotykanych na ulicach naszych miast do naprawdę mocnych - (z garażu Janukowicza - byłego prezydenta Ukrainy).
    Ostatnio edytowane przez pepka ; 24-02-14 o 18:10

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mafia 2? Zależy co kto lubi :P
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 08:48

Nom ja bym proponował przede wszystkim grę Crysis 2 i 3 mega tytuły:

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Jeśli interesowały Cię gry z czołgami to warto spojrzeć na testy sił naziemnych w War Thunder. Tutaj masz małą recenzję i wychodzi na to, że gra jest o niebo lepsza od World of Tanks, a jakby na to nie spojrzeć to definitywnie tytuł dla każdego faceta.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia