Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    masterchef
    Gość

Odp: Wiosenna podróż po Polsce

hehe czyli nie jest ze mną aż tak źle :P w sumie to na wiosenną wyprawę tak sobie myślę, że chyba jednak ja na Twoim miejscu nie planowałabym niczego tylko pojechałabym na chybił trafił gdzieś, na przykład autostopem, akurat teraz zatrzymanie takiego transportu drogowego nie powinno stanowić problemu, pojedź na przykład tam gdzie zmierza kierowca...bez wcześniejszego planowania
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-04-15 o 08:13

Wypowiadanka
    Gość

Hehe, fajny pomysł, dla mnie osobiście dość ryzykowny, ja lubię mieć wszystko odpowiednio wcześnie zaplanowane, żeby się później nie stresować - bo panikara ze mnie niezła

fotos
    Gość

Wbijajcie do Dobrzycy. Ładny park z mały pałacykiem

masterchef
    Gość

hehe dzięki za zaproszenie fotos ktos na pewno z niego skorzysta

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja jak mam chwilę czasu, to wypożyczam Harleya Davidsona z mojej ulubionej wypożyczalni z Łomianek (Rent&Ride) i jadę z dziewczyną za miasto Często nie planujemy nic, tylko jedziemy przed siebie - o dziwo, zawsze trafiamy w jakieś ciekawe miejsce. ostatnio wyjechaliśmy za Warszawę - ostatnio odwiedziliśmy tak Łomżę. Mają ładny rynek, miasto jest położone wśród lasów... Na jednodniowy wypad jak najbardziej polecam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja jak mam chwilę czasu, to wypożyczam Harleya Davidsona z mojej ulubionej wypożyczalni z Łomianek (Rent&Ride) i jadę z dziewczyną za miasto Często nie planujemy nic, tylko jedziemy przed siebie - o dziwo, zawsze trafiamy w jakieś ciekawe miejsce. Ostatnio wyjechaliśmy za Warszawę - ostatnio odwiedziliśmy tak Łomżę. Mają ładny rynek, miasto jest położone wśród lasów... Na jednodniowy wypad jak najbardziej polecam

kolega1975
    Gość

Polecam wiosną Karpacz lub Szklarską Porębę. Nie jest jeszcze upalnie, więc piesza turystyka nie będzie męcząca.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-04-15 o 08:13

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Już dawno po wiośnie, więc ja zapytam jakie miejsca polecacie odwiedzić jesienią? Miejmy nadzieję, że będzie to złota Polska jesień, a nie szarobura.
    Ostatnio edytowane przez kamińska ; 24-09-13 o 11:05

pola
    Gość

Jesienią piękne są góry, więc polecam chociażby Tatry

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pola Zobacz post
    Jesienią piękne są góry, więc polecam chociażby Tatry
    Masz rację, jesienią piękne są góry, mogę polecić Tatry i Bieszczady. Ostatnio byłem też w Górach Świętokrzyskich i powiem Wam, że wyjątkowo malowniczo, zachwycająco po prostu, wyglądają tamtejsze lasy w październiku.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia