Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71
    marysia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Prezent na dzień kobiet

Hm, gdyby Dzień Kobiet był trochę bliżej to chciałabym dostać torebkę. W końcu tego nigdy nie za dużo.
    Tutaj wypatrzyłam niedawno prawdziwe cudeńko.
    A że do marca jeszcze trochę, to musze sobie radzić inaczej. Albo poczekam do urodzin albo nie wytrzymam i sama sobie ją kupię
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 21:59

lolek112
    Gość

trochę dużo tych torebek ;p i jak ma facet się zdecydować ? :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał lolek112 Zobacz post
    trochę dużo tych torebek ;p i jak ma facet się zdecydować ? :P
    Raczej na miejscu mężczyzny bym nie kupowała torebki, bo może się okazać, że nie traficie. Chyba, że Wasza ukochana ma coś wypatrzonego. A co do kawy - całkowicie się zgadzam. Uwielbiam kawę i jestem zachwycona jak dostaję jakąś dobrą.

mezo
    Gość

A ja kupiłbym coś zabawnego jak na przykład jedną z takich czapeczek: http://www.odczapy.pl/ - moim zdaniem prezent bardzo fajny i nieszablonowy tak więc na pewno spodoba się każdemu z większym poczuciem humoru.
    Sam preferuję takie zabawne i niedrogie prezenty.Jakiś czas temu sprezentowałem na przykład swojej narzeczonej prezent w postaci czapeczki z napisem ,,zołza"
    Ostatnio edytowane przez mezo ; 30-05-14 o 07:28

Ramecki
    Gość

Smaczna kolacja w dobrej restauracji, do tego kwiaty, może jeszcze kino. Chyba nie trzeba więcej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 22:01

pepka
    Gość

A może bransoletka Pandory ? Na przykład:

Mój mąż jakiś czas temu sprawił mi takie cudo za co byłam mu bardzo wdzięczna ponieważ od dawna polowałam na jedną z ich bransoletek. Bransoletka jest modułowa. Każdy koralik może symbolizować jakieś ważne wydarzenie w naszym życiu, może o czymś przypominać.

mezo
    Gość

Tak się składa,że jest to 8 marca. Jeden gość pytał się kiedy to jest. Lepiej o tym nie zapominać. Raz mi sie zdarzyło i miałem niezłą jazdę od żony,że zapomniałem.
    Wracając do samego prezentu jestem zdania,że warto jest kupić coś niegrzecznego. Jak na przykład cos takiego (spam)
    Czyli libi gel, który poprawia nawilzenie stref intymnych i sprawia, że seks jest bardziej przyjemny. Ewentualnie jakiś mini wibrator.

Początkujący
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Ja kupuje pakiet upominkowy do SPA, pójdzie sama zrelaksować się beze mnie wieć spokojnie odpocznie fakt nie jest to tanie bo od 250zł do 1500zł ale cos tak zawsze mozna wybrac poza tym czasem koszty sie nie liczą tylko zadowolenie kobiety

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

też słyszałam o zabobonie związanym z zegarkiem - dajesz zegarek odliczasz czas do końca np związaku :/
    Skoro więc ma to być prezent na dzień kobiet a raczej panie są bardziej wierzące w przesądy itp w związku z tym może lepiej faktycznie kwiaty-rajstopy
    Ja osobiście uważam że prezent powinien być unikalny/wyjątkowy tj kobieta którą się nim obdarowuje

Mi jako kobiecie z prezentów wystarczy kwiatuszek ale za to chciałabym spędzić miły wieczór w domu, troche to oklepane może jakaś pyszna kolacja muzyka film ale mnie takie wieczory/chwile z mężem najbardziej radują

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia