Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Specjaliści za granicą

Tak jak w temacie. Nie chodzi mi o prace sezonowe tylko o takie branże jak IT, marketing, HR. Ktoś pracuje, ma znajomych którzy pracują? Chodzi mi o warunki, płace, świadczenia socjalne. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem i na oku mam między innym i Holandię. Myślicie że specjalista z językiem angielskim i 3 letnim doświadczeniem będzie miał problem ze znalezieniem pracy?

pozdrawiam
    www.e-wozki-widlowe.com
    Ostatnio edytowane przez karuszka ; 16-05-14 o 15:05

Wypowiadanka
    Gość

Odp: Specjaliści za granicą

Akurat w branżach, które wymieniłeś, nie mam znajomych pracujących za granicą, mój dobry kolega jest po politechnice i znalazł niedawno pracę w Stanach w jakiejś fabryce samochodów. Z tego, co wiem, to ma się całkiem fajnie, bo załatwili Mu i mieszkanie, i samochód służbowy, kwestię wizy pracowniczej też załatwiała firma, przelot także, więc On tak naprawdę o nic się nie musiał martwić i za niczym nie musiał biegać, a i teraz skupia się jedynie na pracy i wypoczynku ;-)

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Kolega pracuje w firmie z UK, praca zdalna, lata do Londynu co 3 miesiące. Nie pytam go o zarobki z wiadomych powodów jednak na biednego nie wygląda, wydaje się bardzo zadowolony, jest programistą.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Mam kilku znajomych w UK pracujących w IT, z tego co ogarniam to poniżej 3 tyś na miesiąc nie schodzą, funtów oczywiście, ja u nas za tą sama robotę mam 2/3 tego co oni tyle że w złotówkach :P Jeśli ktoś jest specjalistą w jakiejś dziedzinie to bym się nawet nie zastanawiał tylko gdzieś jechał... no chyba że jego druga połówka nie chce jechać jak to w moim przypadku jest :/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia