Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

poszukuję notariusza

Szukam notariusz w Warszawie. Proszę o kontakt do zaufanej i sprawdzonej osoby.

kolega1975
    Gość

Odp: poszukuję notariusza

Notariusz to z definicji osoba zaufania publicznego i powinna wykazywać się uczciwością; jest to też funkcjonariusz publiczny, stawki za swoje usługi ma także ustalone. Nie ma więc obaw. Najlepiej popytać znajomych , którzy korzystali z takich usług.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 23:33

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mam pytanie do osób, które sprzedawały mieszkanie - kto płacił za notariusza? Kupujący , czy po połowie każdy?

majanema
    Gość

hejka gfevrdagrwt

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jak w Warszawie, top zdecydowanie powinniście zwrócić się do kancelarii notarialnej notariusza Łukasza Górskiego na Woli. On jest rzetelny i profesjonalny, niejedną sprawę już nim sprawnie i skutecznie załatwiliśmy. To kompetentny specjalista, ma atrakcyjne ceny, jest rzetelny i bezstronny. Zna się nie tylko na nieruchomościach, czy prawie spadkowym, ale właśnie w tych dwóch sprawach my mieliśmy z nim do czynienia. Mogę go wam śmiało polecić, zna się na literze prawa i po prostu na swojej pracy.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

W Warszawie to jednak nie bardzo. Od siebie mogę jedynie polecić notariusza Katarzynę Grzybowską https://www.notariusz-grzybowska.pl/...otarialne.html ona ma swoją kancelarię w Szczecinie. Pomagała nam w wielu sprawach, przede wszystkim z umowami notarialnymi, z opisami, itp. To dobrze przygotowana, kompetentna specjalistka. Ma szeroki zakres usług, jest doświadczona i ma korzystne stawki cenowe, opłaca się skorzystać z jej usług.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Sami byliśmy u notariusza nawet w zeszłym tygodniu. Pracuję w branży, w której trzeba znać dobrych notariuszy, jestem pośrednikiem nieruchomości, zatem mam z nimi stały kontakt. Zdecydowanie mogę polecić kancelarię notarialną notariusz Agaty Miland-Huzarewicz http://notariusz-zsosnowca.pl/dokumenty/ w Sosnowcu. To jest kompetentna specjalistka. Jest profesjonalna, zna się na wykonywanej pracy, jest doskonale przygotowana i ma korzystne ceny. Jeżeli jesteście z Sosnowca albo okolic, to zdecydowanie powinniście skorzystać z jej usług.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Z usług notariusza korzystałam już kilka razy, właśnie przy opisach, gdy tata podarował mi działkę (darowizna), czy jak sprzedawałam swoje mieszkanie, bo w końcu postawiłam własny dom . Przy każdej takiej okazji byłam w kancelarii notarialnej MW http://www.notariuszwiniarska.pl/pl/3,Strefa-klienta w Częstochowie. To rzetelne miejsce, mają korzystne ceny, dwie panie notariusz, które tam przyjmują, są rzetelne i kompetentne. Wizyty u nich za każdym razem przebiegały sprawnie, jakieś niejasności były nam na bieżąco tłumaczone, polecam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej jest czytać opinie o danych specjalistach, ja na takiej podstawie wybrałem kancelarie notarialną notariusza Teresy Lewińskiej http://www.notariusz-lewinska.pl/obsluga-notarialna w Szczecinie. Pani notariusz ma ogromną cierpliwość, bo jak u niej byłem, to zadałem wiele pytań o moją sprawę, na wszystkie ona rzetelnie odpowiedziała. Ogólnie jest kompetentna, ma przystępne stawki cenowe. Z nią wszystko profesjonalnie załatwiłem bez najmniejszego problemu, akt notarialny został sporządzony, polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja musiałem zdobyć poświadczenie dziedziczenia. W takich przypadkach idzie się właśnie do notariusza, więc udałem się do kancelarii notarialnej notariusza Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgos...otarialne.html w Bydgoszczy. On wykazał się profesjonalizmem, wszystko mi wyjaśnił, no i udało mi się takie poświadczenie u niego uzyskać. Widać było, że to specjalista, który ma doświadczenie, bo wszystko sprawnie poszło. Dodatkowo ta kancelaria notarialna jest tania, stawki cenowe mają przystępne, polecam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia