Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: pliki cookies

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: pliki cookies

Cookie Clearinghouse - nowy sposób na walkę z cookies

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...alke-z-cookies

Ciekawy artykuł. Jednak to na razie projekty. Ciekawe jak widzi ten problem google?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak jak większość tych którzy coś nieco wiedzą o necie w przeciwieństwie do "krasnali unijnych" mających wypaczony wizerunek netu kreowany przez "cyngli" antypirackich ...
    czyli - są przeciwni zresztą tak samo jak ja ... a poza tym lubie ciasteczka ...mniam

To jest nas dwoje, a z pewnością jeszcze więcej. Szkoda że to ONI (jak ich nazywasz krasnale unijne) trzęsą wszystkim. Swoją drogą tylko czekać jak zaczną wchodzić nam do łóżka, albo jeszcze głębiej.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ależ oni już wleźli... sprawdź pod łóżkiem ...

ale z tym "głębiej" przy rozmiarach krasnali ... to raczej lekka przesada ... można nie zauważyć

mezo
    Gość

Jak mnie denerwują komunikaty na stronach o cookie. Nie wiem co to jest - nie chcę wiedzieć.

Początkujący Avatar elaveaux
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Pomysł z komunikatami o ciasteczkach jest kompletnie bez sensu. Właścicieli stron to denerwuje, bo muszą te komunikaty zamieszczać na wszystkich swoich witrynach, a pozostałych internautów to denerwuje, bo im te komunikaty ciągle wszędzie wyskakują i muszą po sto razy klikać akceptację. Poza tym jeśli ktoś ma pojęcie o cookies to te komunikaty mu niepotrzebne, a jeśli ktoś nie ma o nich pojęcia to te komunikaty go tylko przestraszą, bo i tak niewiele z nich zrozumie. Reasumując: bessęs

Początkujący Avatar skandra
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Mnie zastanawia dlaczego na wszystkich stronach ten komunikat ma postać wyskakującego powiadomienia? Dlaczego nie może być to komunikat statyczny zamieszczony gdzieś w stopce?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ustawa wymaga, by użytkownik mógł wyrazić na to zgodę jeszcze przed odwiedzeniem serwisu. Z praktycznego punktu widzenia jest to niemożliwe bez utrudnienia korzystania z zasobów strony internetowej.

Pliki cookies są przekazywane użytkownikowi jako jedne z pierwszych, tuż po wywołaniu serwisu www. Co więcej, nie można tego kontrolować z poziomu kodu programistycznego.

Takie zmiany zostały wprowadzone 22 marca, jak dotąd niewiele wskazuje żeby się coś zmieniło w tej kwestii.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał skandra Zobacz post
    Mnie zastanawia dlaczego na wszystkich stronach ten komunikat ma postać wyskakującego powiadomienia? Dlaczego nie może być to komunikat statyczny zamieszczony gdzieś w stopce?
    Bo tam jeszcze ktoś przegapi i urzędnicy nie będą mieli "podkładki" że się wykazali (i im cieplutkie stołki zlikwidują). Swoją drogą na szczęście pojawia się tylko raz na witrynę, nomen omen dzięki "ciastkom".

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia