Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Kampania społeczna: Weź paragon od księdza

Co o tym myślicie?

Akcja „Weź paragon od księdza” ma charakter kampanii społeczno-informacyjnej.
    Opis
    Największą szarą strefę tworzy Kościół. Wystarczy ich opodatkować i kasy w budżecie będzie więcej, a wtedy Rostowski przestanie srać fotoradarami, paragonami, kasami fiskalnymi na zwykłych ludzi.
    Akcja „Weź paragon od księdza” ma przede wszystkim charakter kampanii społeczno-informacyjnej. Chodzi o pokazanie, że gdy bierzemy paragon z kościoła, mamy pewność, że związany z operacją podatek VAT trafi do budżetu, a nie do kieszeni nieuczciwego księdza. Na wzięciu paragonu zyskuje także parafianin, bo może w razie potrzeby reklamować wadliwy towar czy usługę.

Informacje ze strony:
    http://www.facebook.com/pages/Kampan...18453674863324
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Kampania społeczna: Weź paragon od księdza

Ja wiem że na wiosnę głupiejemy ... może zgłupiałam ... ale nie rozumiem o co tu chodzi ... ta stronka na faceboku [a którym? lewym?] to strasznie prymitywna propaganda lewacka ...

mamy pewność, że związany z operacją podatek VAT trafi do budżetu, a nie do kieszeni nieuczciwego księdza
    strasznie jesteś pewna ... ciekawe skąd ta pewność ... wszelkie dane dot. podatków są informacjami poufnymi i informacji o nich osobom postronnym się nie udziela ... to skąd ta pewność że podatek VAT trafił do skarbu ... dasz głowę ?

a Kościól jest zwolniony z podatku ... więc nie siej prymitywnej lewackiej propagandy ... bo to zakrawa na insynuację ...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia