Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nagrywanie TV z dekodera

Przez lata używałem magnetowid, aby oglądać audycje TV w dogodnym dla mnie czasie. Postęp wymusił zmianę sprzętu. Kupiłem dekoder Ariva T65 i zewnętrzny dysk twardy. Przez miesiąc, może nieco dłużej, nagrywał wspaniale, potem zaczął o zaplanowanej porze się włączać, ale nie uruchamiał nagrywania. Na krótko, a potem na coraz krócej pomagała funkcja "ustawienia fabryczne" lub aktualizacja oprogramowania.
    Czy ktoś trafił na jakiś model dekodera, który potrafi wytrwale, długi czas nagrywać wg zadanego harmonogramu ?
    Handlowcy mówią z własnego doświadczenia, że nagrywa dobrze, testowali taki czy inny model i działał. Mój dekoder też działał, ale tylko na początku eksploatacji.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Nagrywanie TV z dekodera

też szukam takiego rozwiązania

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Po wielu rozterkach znalazłem. Dla wygody, po wcześniejszej konsultacji z producentem, zakupiłem 2 dekodery DVB-T Cabletech URZ 0083Q oraz URZ 0195 (aby nie reagowały równocześnie na jednego pilota); te modele, bo mają nowy procesor. Od paru miesięcy oba nagrywają bezbłędnie. Trochę niewygody sprawiają piloty z niekonwencjonalną klawiaturą, ale to można darować. Na wstępie warto zaktualizować softy ( w jednym z nich podwaja liczbę timerów), jeden potrafi nagrywać równocześnie dwa kanały, choć instrukcja o tym milczy. Polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja osobiście polecam tunery firmy Ferguson, ja swojego używam ok roku i zero problemów z softem czy nagrywaniem.

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał lily.nowak19 Zobacz post
    Ja osobiście polecam tunery firmy Ferguson, ja swojego używam ok roku i zero problemów z softem czy nagrywaniem.
    Dzięki stary

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

teraz są takie telewizory i wszystko że można nagrywać poprzez TV a nie trzeba wogóle używać wideo starego

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał leciwy Zobacz post
    Przez lata używałem magnetowid, aby oglądać audycje TV w dogodnym dla mnie czasie. Postęp wymusił zmianę sprzętu. Kupiłem dekoder Ariva T65 i zewnętrzny dysk twardy. Przez miesiąc, może nieco dłużej, nagrywał wspaniale, potem zaczął o zaplanowanej porze się włączać, ale nie uruchamiał nagrywania. Na krótko, a potem na coraz krócej pomagała funkcja "ustawienia fabryczne" lub aktualizacja oprogramowania.
    Czy ktoś trafił na jakiś model dekodera, który potrafi wytrwale, długi czas nagrywać wg zadanego harmonogramu ?
    Handlowcy mówią z własnego doświadczenia, że nagrywa dobrze, testowali taki czy inny model i działał. Mój dekoder też działał, ale tylko na początku eksploatacji.

Jak coś nie działa tak jak powinno to na gwarancję.

Początkujący Avatar Adam30
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Ja używam do nagrywania dekodera z UPC ale myślę że powoli zaczyna mi to za drogo wychodzić. Chyba lepiej by było jednak kupić osobny dekoder. Tylko mam pytanie czy wtedy będę mógł używać obu dekoderów (jeden do odbierania upc a drugi do nagrywania) ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia