Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Dobrze dobrany stanik a zakup online

Pytanie do pań: czy kupowałyście już bieliznę w internecie i na co zwracałyście uwagę, żeby mieć pewność, że będzie pasować?
    Podobają mi się takie biustonosze besame i chętnie bym kupiła, ale trochę się obawiam, czy nie przestrzelę z rozmiarem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 23:59

iwonisko
    Gość

Odp: Dobrze dobrany stanik a zakup online

biustonosz trzeba przymierzyć, bo nawet ten sam rozmiar może różnie leżeć. od stanika zbyt dużo zależy, by kupować go bez przymierzania :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał iwonisko Zobacz post
    biustonosz trzeba przymierzyć, bo nawet ten sam rozmiar może różnie leżeć. od stanika zbyt dużo zależy, by kupować go bez przymierzania :-)
    i słusznie... a poza tym jaka frajda połazić po sklepie ... i pomacać można i pomarudzić ... i jak szybko wtedy czas "leci"

marysia
    Gość

kupowałam, ale tylko po wcześniejszym rozenaniu w rozmiarówce marki. inaczej bym się bała, że wyrzucę pieniądze w błoto.
    ostatnio kupiłam tak np. fajny stanik z esotiq z jesiennej kolekcji i jestem bardzo zadowolona z niego
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 23:59

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Rozważałam zakup stanika przez Internet, ale ostatecznie zrezygnowałam, obawiałam się właśnie tego, że stanik będzie źle leżał...ceny są atrakcyjne (ale ryzyko zbyt duże).

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja dla mojej kupiłem *bieliznadamska-4you.pl i jest naprawdę zadowolona z mojego wyboru, więc nie obawiaj się, zawsze jak coś możesz oddać

Wypowiadanka
    Gość

Zawsze byłam przeciwna kupowaniu biustonoszy w necie, ale jak szukałam ślubnego stanika, to nic w normalnych sklepach nie mogłam znaleźć, a jak już znalazłam, to cena zwalała z nóg. W końcu skusiłam się na zakupy w sieci, sklep miał dokładną instrukcję co i jak zmierzyć, by idealnie dopasować biustonosz i...udało się! Sama jestem w szoku, ale nigdy nie miałam równie dobrze dobranego biustonosza

masterchef
    Gość

Już wiele razy kupowałam biustonosz bez przymierzania i zawsze był to nietrafiony zakup. Wymiary, które posiadają w sklepach często różnią się od siebie, dzięki czemu u jednego rozmiar 80B u innego jest rozmiarem 30C. Dlatego też nie biorę już bielizny bez wcześniejszego przymierzania.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiadomo, że dobrze dobrany biustonosz to skarb i bez przymierzenia taki znajdziesz tylko mając duuużo szczęścia. Dlatego zawsze najpierw idę do sklepu z bielizną, przymierzam, marudzę i wybieram najlepszy, po czym... zapamietuję markę, model i rozmiar i kupuję w internecie znacznie taniej. Proste i praktyczne

Lucy00
    Gość

A czy warto kupic biustonosz z firmy Corin?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia