Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Płacisz kartą i pomagasz!!!

Wypełniając PIT przeznaczasz pewnie 1% należnego podatku na organizację pożytku społecznego. Możesz pomagać nie tylko podczas jednorazowej akcji wypełniania zeznań podatkowych. W ofercie Inteligo jest karta Visa payWave „Dobro procentuje”. Aktywując ją klient wybiera jedną z czterech inicjatyw charytatywnych, na które przeznaczona zostanie cześć bankowych dochodów naliczonych od wykonanych nią transakcji bezgotówkowych (Edukacja - Stowarzyszenie SIEMACHA, Nadzieja - Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa - projekt "Mobilność osób niepełnosprawnych", Zdrowie -Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa lub Ekologię - Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja - projekt Zaadoptuj rzekę).
    Poza tym jest to normalna karta służąca również do transakcji zbliżeniowych i internetowych. Można nią też bezpłatnie wypłacać gotówkę z sieci bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK. Używasz karty – pomagasz potrzebującym.

masterchef
    Gość

Odp: Płacisz kartą i pomagasz!!!

ciekawa sprawa z tym kontem, które pomaga co prawda o przekazywaniu 1 % podatku czytałam już na stronie akcji w$p1erajmy hosp1cja ale takie "charytatywne" konto to chyba jest dosyć innowacyjne rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 15:06

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał masterchef Zobacz post
    ciekawa sprawa z tym kontem, które pomaga co prawda o przekazywaniu 1 % podatku czytałam już na stronie akcji wspierajmy hospicja ale takie "charytatywne" konto to chyba jest dosyć innowacyjne rozwiązanie
    Dla mnie to też spora nowość, bo dotychczas z niczym tego typu się jeszcze nie spotkałem.

peakivnn00
    Gość

Cytat Napisał SlawekG Zobacz post
    Dla mnie to też spora nowość, bo dotychczas z niczym tego typu się jeszcze nie spotkałem.
    Up ....Bay cao và bay xa....

-kredyty
    Gość

Ciekawy pomysł promocji kart

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zacna inicjatywa
    Ostatnio edytowane przez agata1985 ; 17-09-13 o 10:06

fruitekk
    Gość

Ni ciekawe ciekawe.
    Ale płatność kartą kredytową się nie za bardzo opłaca, lepiej wejść na internet i skorzystać z takiego rankingu - tam macie podane jakie kredyty są najtańsze.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 08:24

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jest to bogacenie się na nieszczęściu ludzi. Prosty chwyt marketingowy mający wpływać na ludzkie emocje. Na pewno nie jest to dobra inicjatywa, jest to czysty biznes.

kurkamonika
    Gość

Dobry chwyt marketingowy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia