chirurgia plastyczna - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: chirurgia plastyczna

Jak na razie nie chcę "iść pod ostrze" dlatego szukam jakiś alternatyw

zibbi
    Gość

Ja miałam wykonywane powiększenie piersi w klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej i jestem zadowolona, piersi mam bardzo ładne, a blizny są mało widoczne
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 19:21 Powód: spam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A po co zaraz iść w kierunku operacji plastycznych??? Ja tam jak już coś to zdecydowała się na medycynę estetyczną, poniewaz ona też daje takie same efekty, jak taka operacja - a jest to dużo bezpieczniejsze. Zobaczcie dla przykładu tutejsze https://www.kn-estetic.pl/zabiegi/nici-barb/ oferty .

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja miałam bardziej intymny problem. Przede wszystkim dotyczył on stref intymnych. Miałam wykonywana labioplastykę, czyli zmniejszenie warg sromowych mniejszych, które u mnie były przerośnięte. To było coś, z czym żyłam przez tyle lat i problem, którego chciałam się w końcu pozbyć, bo jednak nawracające infekcje, podrażnienia 0 to wszystko było strasznie meczące. Operację przeprowadził chirurg Łątkowski, który pracuje w klinice w Polanicy-Zdroju. On profesjonalnie się do mnie zwracał, dzięki czemu przemogłam się i opowiedziałam mu o problemie, pokazałam, o co mi chodzi. Zabieg, który przeprowadził, udał się, wszystko po nim się zagoiło. Spokojnie, dalej mam czucie , wszystko też wygląda normalnie. Lekarza gorąco polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Po co poprawiać po naturze

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ktoś po prostu ma spore kompleksy. I dlatego. Obecnie mamy wiele mozliwosci medycyny estetycznej. Jeśli komuś ma to poprawić samopoczucie w znacznym stopniu, to nie wiem czemu ma się przed takimi zabiegami wzbraniać.

Sam poddałem sie korekcji uszu oraz nie żałuję:
    https://www.raczkowska.pl/korekcja-uszu/

Wykonywałem zabieg u doktor Raczkowskiej w Krakowie. MOgę polecić, nie jest skomplikowany a moim zdaniem mój wyglad znacznie się poprawił.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli nie czujesz się dobrze to oczywiście, że powinnaś zrobić zabieg i nie przejmować się opiniami na temat medycyny estetycznej. Kilka miesięcy temy zrobiłam sobie zabieg w https://dream-med.pl i czuje się jakbym zaczęła nowe życie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli ktoś chce wykonać usg łokcia to ja polecam wybrać się do najlepszego specjalisty w mieście. Takie badanie usg w sposób natychmiastowy i dokładny może zobrazować stan całego stawu. Dlatego warto wykonać takie badanie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi. Moja siostra właśnie jest po operacji plastycznej nosa, już w sumie prawie 3 lata po. Ewka zawsze miała taki duży nos, wstydziłą się go niemiłosiernie.W końcu dorosła do tego i poddała się operacji w klinice Dermed w Łodzi. Operowała ja dr Dorota Żukowska. Wszystko wyszło jak należy. Zadowolona jest bardzo

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia