Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Hybrid View

kolega1975
    Gość

Twoja ocena: Yes No

chirurgia plastyczna

Chciałbym rozpocząć temat trochę intymny - chirurgia plastyczna. Otóż moja siostra chciałaby wykonać sobie taki zabieg, a dokładnie korekcję nosa. Czytała różne opinie i rozmawiała z koleżankami. Wybrała jedną z klinik koło Wrocławia. Może ktoś robił tam sobie zabieg lub operację. Strona kliniki http://www.medic-beauty.pl
    A może ktoś ma propozycję innej kliniki w okolicy Wrocławia.

Witka
    Gość

Odp: chirurgia plastyczna

Ja tam korekty nosa nie robiłam, ale mam znajome, które owszem, robiły i są b. zadowolone. Tutaj masz bazę dobrzy chirurdzy plastyczni - wystarczy, że wybierzesz Wrocek i na pewno znajdziesz opinie o najlepszych plastykach w okolicy i o klinikach też

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Medic-Beauty to dość znany gabinet we Wrocławiu, więc chyba możesz zaufać, że nie będzie żadnych komplikacji. Pewności nie ma jednak nigdy - każda operacja to ryzyko.

pola
    Gość

Jeżeli chodzi o Wrocław, znana mi jest jedynie chirurgia plastyczna w Clinicforyou - jednej z najlepszych klinik w kraju. Moja przyjaciółka poprawiała tam piersi i była bardzo zadowolona z efektów.

karola_28
    Gość

Moja koleżanka jest z Warszawy i powiększała usta w Bellisana u doktora Kołodziejczaka. Efekt bardzo mi się podoba, nawet nie wiem, czy sama tam nie pojadę

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja to bym się bał coś sobie powiększać

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Chirurgia Plastyczna ma za zadanie pomagać ludziom dotkniętym takimi wadami jak: zniekształcenia twarzy, wypadki, poparzenia itp. Niektórzy zbyt często ingerują w swoje ciało-a to nie zawsze przynosi korzyści. Na przykładzie Angeliny Jolie
    można się przekonać,że to nie zawsze jest skuteczne - usunęła piersi z wiadomych powodów,ale wstawiła na ich miejsce implanty,a teraz usunęła,albo będzie usuwała,bo zaczyna odczuwać dolegliwości,są jakieś komplikacje.Uważam dlatego,że nie należy poprawiać natury.Niedoskonałości naszej urody zawsze można korygować ubiorem,fryzurą czy makijażem.

mezo
    Gość

Ja jestem pozytywnie nastawiony. Jestem zdania,że jeśli ktoś źle się czuje w swoim ciele to raczej nie powinien mieć obaw przed skorzystaniem z możliwości poprawienia czegoś. Szczególnie,że posiada pewne fundusze.
    Sam kiedyś skorzystałem z tej możliwości . Nie piszę tutaj o powiększaniu ust czy o liftingach ale o usuwaniu blizn. Niestety ale z dzieciństwa została mi szpecąca twarz blizna na czole. Wybrałem się do tego gabinetu lekarskiego we Wrocławiu - nie kosztowało mnie to dużo a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Sam zabieg bardzo krótki, wykonany laserem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-18 o 13:45 Powód: spam

czemik
    Gość

Jeśli źle czuje się z nosem, taki zabieg jest dobrym rozwiązaniem. Nie widzę przeciwskazań.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia