Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Smile Program o zdrowym jedzeniu

Witam, znalazłam taki program o zdrowym jedzeniu, dowiedziałam się tam mnóstwo ciekawostek o codziennym jedzeniu i zdrowiu.

Jest on bezpłatny i prowadzony myślę że w bardzo ładnej formie.

Adres do programu:

http://www.youtube.com/user/monitom81

Co jakiś czas pojawiają się nowe odcinki.

Co o nim sądzicie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Program o zdrowym jedzeniu

ja przez 8 lat byłam wegetarianką i muszę przyznać, że wracając do diety mięsożernej dużo gorzej się czuję

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Fajne te filmiki, dużo można się dowiedzieć

Początkujący
    Mieszka w
    Krakow
    Siła Reputacji
    0

Odżywianie się w zdrowy sposób i dostarczanie wszystkich witamin i mikroelementów naszemu organizmowi jest drogie. Ryba swoje kosztuje, orzechy i ogólnie te produkty z lepszej półki, ekologiczne warzywa i owoce. Wszystko drogie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

może i kosztuje swoje, ale ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego co jedzą... podejrzewam, że jakby się dowiedzieli to woleli by wydać więcej i zdrowo zjeść, filmiki na pewno obejrzę, dzięki za linki!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cena, cena, cena - to powstrzymuje Polaków przed zakupami eko produktów, zdrowej żywności itp. produktów. Szkoda

Początkujący
    Mieszka w
    Koszalin
    Siła Reputacji
    0

Nie zgodze sie z tym, ze tylko cena powstrzymuje Polakow przed ekologicznym odzywianiem. Warzywa i owoce sa tansze niz mieso, a mozna je kupowac na jakims bazarku np., gdzie cena nie odstrasza jak w marketach z "eko" naklejka... W sklepach specjalistycznych na pewno jest drozej ale czy to zawsze znaczy, ze lepiej dla nas?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że największym problemem jest brak wiedzy i świadomości. Ceny dobrego jedzenia wcale nie są wygórowane. No dobra może "turystyczna" jest tańsza od łososia ale znowuż nie trzeba wybierać najlepszych z tych zdrowych. Wystarczy wyeliminować największy syf czyli np. fast foody...

Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Eko jedzenie jest teraz w modzie, wszędzie powstają eko-bazary, a prawdą jest, że najzdrowsze rzeczy kupimy bezpośrednio od rolnika. Oczywiście nie każdy ma okazję i szansę, ale są miejsca bez eko naklejek w dużych miastach gdzie swobodnie kupimy prawdziwe przetwory mleczne, warzywa i dobrej jakości mięso. Zainteresowanych z okolic Warszawy zapraszam na pw. na forum nie chcę spamować informacjami

Początkujący Avatar kredytymieszkaniowe
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

zdrowe odzywianie niestety przez niektórych jest traktowane jako coś na czasie a nie działanie z myślą o sobie. trzeba jeszcze mnóstwo czasu poświęcić, żeby ludziom wybić z głowy śmieciowe jedzenia

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia