Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Blog, strona z linkami do innych stron

Potrzebuję zrobić bloga, stronę na której oprócz moich wpisów będą odnośniki do innych stron. Ale nie sam link tylko część artykułu, wpisu ze źródłowej strony. Coś jak w czytnikach RSS. Mamy widoczne kilka pierwszych wierszy i link po którego kliknięciu przenoszeni jesteśmy na stronę. O coś takiego by mi chodziło i gdzieś takie coś widziałem tylko nie mogę skojarzyć gdzie. Z tego co czytam to WordPress ma dużo wtyczek do swojego systemu blogowego. Może jest jakaś która działa tak jak opisałem? Najlepiej gdyby to działało półautomatycznie. Daję linka i mam gotową notkę. Jest coś takiego? Ma ktoś pomysł jak to zrobić?

Odp: Blog, strona z linkami do innych stron

Poszukaj dodatku ze słowem "RSS" w nazwie. Na pewno któryś będzie odpowiadał Twoim potrzebom

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

każdy wordpress ma już właściwie wbudowaną wtyczkę kanału rss, trzeba jedynie wstawić ją jako widget i znaleźć kanał rss, który pasuje tematycznie do twojej strony... a takie kanały pomoże ci znaleźć wujek google :-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nio pewnie... sam opracowałem kurs wideo, który pomaga w stworzeniu własnego bloga i to bez specjalistycznej wiedzy informatycznej ...
    Ostatnio edytowane przez tomekw ; 18-11-17 o 10:28

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A to mało jest darmowych skryptów Blogowych odpowiedzialnych za tego typu projekty?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia