Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
    Wypowiadanka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Hobby na dzisiejsze czasy?

Zbieranie monet, pocztówek i znaczków kojarzy mi się z poprzednią epoką :P Dziś ludzie mają mniej oryginalne zainteresowania, takie ogólnikowe, jak właśnie sport i muzyka, a to chyba nie świadczy o społeczeństwie zbyt dobrze.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam wypad nad wodę z wędką , cisza spokój od miejskiego zgiełku !
    Wędkarstwo jest mało ostatnio popularne , ale można znaleść dużo ludzi np. nad Wisłą , którzy jeszcze się tym pasjonują

Moją osobę ostatnimi laty bardzo rzadko można było zobaczyć nad Wisłą niestety.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Są takie hobby, które nigdy nie tracą na aktualności...najważniejsze powinno być dla Nas to, żeby to, co uważamy za Nasze hobby, naprawdę nim było (nie powinniśmy się do niczego zmuszać, bo "zgodnie z panującymi trendami...").

pola
    Gość

Hobby nie wybiera się przecież pod modę tylko pod własne preferencje, więc już nie demonizujmy. pod tymi ogólnikami kryją się często ciekawe rzeczy, które ludzie odkrywają dopiero, kiedy konkretniej się z nimi porozmawia.

Według mnie najlepsze jest takie hobby, które nie tylko nas odpręża ale daje też inne profity dlatego moją pasją jest taniec, gotowanie i podróże

pola
    Gość

Masz zdecydowaną rację. Ja też uwielbiam podróże. Ostatnio wkręciłam się też w sport, który świetnie wpływa na moje dobre samopoczucie i oczywiście sylwetkę.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Moim hobby są zwierzęta. Czytam dużo na ich temat. Mam też w domu kilka pupili

marysia
    Gość

Moje hobby, jak najbardziej współczesne to gry komputerowe. Potrafię spędzić wiele godzin przy jednej grze.
    Szczególnie interesują mnie takie, których fabuła jest powiązana z historią starożytną. Ostatnio gram na przykład namiętnie w Ikariam i sporo frajdy mi to sprawia.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 23:43

Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja uwielbiam wspinaczkę skałkową - moc emocji w sam raz na wyładowanie stresu, a jak wiadomo stres jest dużym problemem w dzisiejszych czasach.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Ja tam polecam wszystkie formy aktywności + jakieś gierki typu pokerek (adrenalina + odprężenie)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia