Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Twoja ocena: Yes No

Wymiana walut online

Mam pytanie, który kantor internetowy polecacie. Podobno to niemałe oszczędności. Zastanawiam się nad założeniem konta w jednym z nich.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 12:08

Odp: Wymiana walut online

Wymiana walut online to naprawdę duże oszczędności. Ja korzystam z Trejdoo.com od 4 miesięcy i jestem zadowolony. Zdarza mi się często wyjeżdżać zagranicę i szukam oszczędności. Pieniądze na koncie mam w kilkanaście minut. Spróbuj bo warto.

Również przymierzam się do wymiany waluty online. Wybiorę chyba kantor Trejdoo. Zadzwoniłem na Infolinię i pani mi wszystko wytłumaczyła. Wygląda to naprawdę zachęcająco.

dispose
    Gość

Taka wymiana nie ma sensu Kursy rzadko są dla nas korzystne a do tego dochodzi jeszcze prowizja

mezo
    Gość

Czasami można trafić na prawdziwe kwiatki

Siła Reputacji
    0

Ja korzystam z walutami.pl, w przeciwieństwie do innych platform nie pobierają prowizji!!! koszt wymiany jest uzależniony od tego ile wymienisz miesięcznie, do 5k względem PLN bez opłat ( czyli ratę można wymienić co miesiąc bezpłatnie), Dla zarabiających na zmienności kursu (jak ja) opłaty w stosunku do prowizji u innych 0,2% wychodzą około 4 razy mniejsze

mezo
    Gość

Moim zdaniem warto jest jeszcze zapoznać się z ofertą poszczególnych banków w tym zakresie i może zdecydować się na konto z przewalutowaniem?
    W internecie znajduje się jakieś dobre porównanie. Niby różnice są niewielkie, niemniej każdy z nas wie,że w przypadku większej kwoty może mieć to bardzo duże znaczenie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 12:08

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia