Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Sposoby na tanie wakacje

Myślę, że dobrze szukać noclegów przez internet bo często są w korzystnych cenach, ale także trafiają się fajne oferty last minute, czy to na bilety lotnicze czy całe wyjazdy, ale często w ciekawe miejsca

olaf.k
    Gość

Najtaniej wychodzą wyjazdy, które sami organizujemy. Nawet oferty last minute są droższe. Jeżeli to wyjazd za granice dobrze popytać wśród znajomych, którzy to miejsce odwiedzali, czy znają sprawdzone i nie drogie hotele lub po prostu pokoje do wynajęcia. Ja w taki sposób znalazłem świetna miejscówkę na Teneryfie.
    apartament dla 2 rodzin z dziećmi, 5min od oceanu za jakieś 580 euro za tydzień. Jeżeli więc chcesz wypocząć w fajnym miejscu i przy okazji w dobrej cenie, to najpierw trzeba trochę czasu poświecić na wyszukanie najlepszych ofert.

pola
    Gość

To prawda. Ja też wolę sama zorganizować wyjazd i cieszyć się tym, że wszystko jest po mojej myśli.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jasna sprawa, zorganizowane wycieczki trzymające się planu też nie dla mnie.

Piorycz
    Gość

Na facebooku jest sporo grup podróżniczych. Tam popytaj.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia