Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Sposoby na tanie wakacje

Wobec panującej ostatnio drożyzny postanowiłam w te wakacje zrobić wszystko, żeby wydać jak najmniej, ale nie rezygnować z w miarę atrakcyjnego wyjazdu. Za cel postanowiłam obrać sobie Czechy, bo są niedaleko, a i ceny znośne. Znalazłam już niedrogie loty do Pragi, jednak bladego pojęcia nie mam co zrobić już na miejscu, żeby nie przepłacać - wiadomo, w takim mieście i tak będzie dość drogo w porównaniu do reszty kraju, ale mimo to właśnie tam chciałabym się zatrzymać.
    Macie jeszcze jakieś pomysły na obniżenie wydatków na wakacjach?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 19:55

masterchef
    Gość

Odp: Sposoby na tanie wakacje

ja byłam tylko raz w życiu w Pradze i również zaczęło się to od tego, że znalazłam tanie loty, ale do dziś chętnie wspominam spędzone tam cztery dni, co do zwiedzania to my ze znajomymi wynajęliśmy przewodnika i on przez kilka godzin oprowadził nas po starym mieście, a potem jeszcze wskazał jakie rzeczy powinniśmy zwiedzić w kolejnych dniach, bardzo dobrze na tym wyszliśmy i chyba widziałam wszystkie zakamarki tego miasta
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 19:58

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja nigdy jeszcze nie byłam w Czechach. Jakoś nie ciągnie mnie tam. Wole chyba pojechać nad nasze polskie morze lub gdzieś na beneluksy nad morze.

Witka
    Gość

Czechy są cudne - polecam

marysia
    Gość

Zawsze przed wyjazdem robię rekonesans w interncie, żeby znaleźć tanie, fajne noclegi. Naprawdę sporo można tak zaoszczędzić. W tym roku postawiłam na noclegi w Czaplinku w korzystnej cenie i mam nadzieję, że będzie ok
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:00

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Mieszkając w zachodniej części Polski zawsze można dość tanio pojechać do Pragi samochodem. Nie trzeba dopasowywać urlopu do przelotu, wracasz kiedy chcesz i można zobaczyć po drodze ciekawe miejsca.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Od lat marzę o Pradze, ale jakoś mi się nie składa tam pojechać...

Początkujący
    Mieszka w
    Tychy
    Siła Reputacji
    0

Ja jeżdżę samochodem ze znajomymi do Chorwacji, Czarnogóry, Albanii we wrześniu czyli po sezonie a i upały tak są. Szukam noclegów na miejscu jak najtańszych. Ściepa na paliwo, jedzenie wcześniej kupujemy wspólnie i ogólnie tanio urlop wychodzi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej zorganizować wczasy w własnym zakresie szczególnie teraz gdy takie cuda dzieją się z biurami podróży. Jeszcze lepiej jeśli razem z nami wybiorą się znajomi wtedy koszty możemy podzielić na kilka osób - ten sposób sprawdza mi się od kilku lat i nie narzekam bo wczasy wychodzą o wiele taniej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:01

Siła Reputacji
    0

Najlepiej pozostać w domu - najtaniej

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia