Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Wyprawka dla przedszkolaka

Co prawda wiem mniej więcej co tam będzie potrzebne w przedszkolu, sprawdziłam na stronie przedszkola ( http://junior.lublin.pl/ - co swoją drogą jest dobrym pomysłem, żeby umieścić tam listę najpotrzebniejszych rzeczy), ale zastanawiam się jeszcze czy po drodze nie okaże się, że trzeba będzie kupić takie mniej oczywiste wyposażenie.
    Macie jakieś pomysły, co kupić ponadprogramowo, żeby później dodatkowo nie biegać po sklepach?

marysia
    Gość

Odp: Wyprawka dla przedszkolaka

W niektórych przedszkolach zbierają pieniądze i sami kupują wyprawki. Moim zdaniem to bardzo dobra opcja
    A z rzeczy które trzeba kupić - na pewno piżamka i kapcie.

No na szczęście na tym etapie jeszcze wiele nie potrzeba ale z pewnością dużym wydatkiem będą książki - i to już w przedszkolu!
    Myślę, że fajnie by było przede wszystkim pomyśleć o kierunku edukacji. Może dodatkowe zajęcia muzyczne lub plastyczne? Języków jednak nie polecam - nie ma skutecznej metodyki nauczania dzieci języków obcych. Mój siostrzeniec z wielką frajdą podszedł do nauki gry na ćwiartkach - małych skrzypcach. Powodzenia!

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

To w przedszkolach potrzebne są wyprawki ?

Coraz bardziej boje się mieć dzieci.

Z tego co ja pamiętam to moje wyposażenie przedszkolne obejmowało właśnie kapcie, piżamę i worek na obuwie.

Początkujący
    Mieszka w
    Trzebinia
    Siła Reputacji
    0

moje dziecko dopiero będzie szło do przedszkola i fajnie, że podesłałaś tę stronkę.. ale faktycznie prócz tego trzeba się dobrze zastanowić co jeszcze trzeba.. a najlepiej zapytać już panie przedszkolanki

marysia
    Gość

Moje jeszcze nie chodzą, ale powoli już się za jakimś rozglądam.
    Tak jak piszesz, kadra na pewno jest ważna, ale ja jeszcze zwracam dużą uwagę na kwestię higieny.
    Niektóre przedszkola przeprowadzają u siebie ozonowanie ( tu można o tym doczytać: http://alergia-ozonowanie.pl/oferta-...-i-przedszkoli) i powiem Wam, że dla mnie to duży atut. Nie chcę, żeby mój maluch co i rusz łapał jakieś choróbska od innych dzieciaków.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia