Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    mmllmm
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: PayPal - Ktoś korzysta??

Używam głownie dlatego że często zagraniczne firmy mają taką formę płatności dostępną.
    W sumie przelewy też są dość proste , wystarczy email podać.
    Teraz chyba BLIK wprowadził proste przelewy za pomocą nr tel co ułatwia sprawę. najbardzie irytowało mnie wprowadzanie długiego nr rachunku.

marco
    Gość

Ja chcialem zalozyc konto PayPal, ale nie mam karty kredytowej...

Uczestnik Forum redaktor DI
    moderator
    admin

Siła Reputacji
    10

Założenie PayPala nie wymaga karty kredytowej.

Początkujący Avatar Tobiasz Piotrowski
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

PayPal w Polsce to jedna wielka banda, która działa BEZPRAWNIE.
    PayPal czesto blokuje konta mimo dostarczenia wszystkich dokumentow, obracaja potem pieniedzmi i nie ma gdzie zglosic zazalenia na nich.

tomaszkostecki
    Gość

Ja korzystałem i bez problemy dokonywałem transakcji. Jedyny problem, o którym wiem, to włamanie na konto kolegi i wyczyszczenie konta do zera przez transakcje, których on nie robił. Po reklamacji PayPal zwróciło jemu kasę, ale...niestety kolega przestał korzystać z tego systemu, ponieważ teraz obawia się o podobny przypadek.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

to raczej kolegi wina, bo słabo zabezpieczył konto. sam wiem o przypadkach podawania haseł do swoich kont bukmacherskich a później problem...bo kasa zniknęła. paranoja. ja się dlatego zastanawiam nad płatnościami blikiem u siebie w sklepie - krócej niż przez bank i większe bezpieczeństwo, że ktoś hasła nie podpatrzy np jak ktoś zechce zapłacić gdześ w autobusie, na mieście czy coś. sam na to tak patrzę jako konsument więc pewnie moi klienci będą myśleć podobnie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może być ciężko z możliwością wstawienia, nie wiem czy jakieś oprogramowanie już ma w ogóle możliwość korzystania z bliku. patrzyłeś na to pod tym kątem? Jakby ni ebyło to jednak stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał BazyLiszaj Zobacz post
    Może być ciężko z możliwością wstawienia, nie wiem czy jakieś oprogramowanie już ma w ogóle możliwość korzystania z bliku. patrzyłeś na to pod tym kątem? Jakby ni ebyło to jednak stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku.
    Kurcze, nie wziąłem pod uwagę, że tego może nie być. No ale skoro np na tych chińskich aukcjach jest to nie wierzę, że w naszych sklepach nie muszę się jakoś baczniej temu przyjrzeć szczerze mówiąc. Bo opcja wydaje mi się konieczna do ogarnięcia.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Paypal jest jedną z wygodniejszych form płacenia w internecie. Mi czasami zdarza się*korzystać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na chińskich aukcjach jest jako pośrednik przez Przelewy24 o ile o tych samych aukcjach mówimy, nie ma natomiast bezpośrednio że wchodzisz w płatności i masz od razu blik. A im więcej pośredników tym gorzej, bo później nie wiadomo do kogo z ewentualną reklamacją. Bezpośredni blik by się przydał.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia