Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    opinie o lekach
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Bolący kręgosłup

Jest dobra wiadomość dla osób z przewlekle bolącym kręgosłupem. W Rosji w fazie testów jest silnik antygrawitacyjny, o mocy pozwalającej na razie na deregulację siły grawitacji na nasz szkielet.

fabrykantka
    Gość

Choć czasem to nie pomaga, wydaje mi się, że najlepszą opcją jest ruch, oczywiście rozsądnie dobrany do możliwości naszego organizmu. Generalnie im więcej partii ciała aktywujemy w ten sposób, tym lepiej.
    Świetnym pomysłem jest zaopatrzenie się w orbitrek (niektóre mają niezłe ceny), bo łączy w sobie działanie bieżni, steppera i rowerka stacjonarnego.
    Poprzez ruch nie tylko wzmocnimy nasze mięśnie, ale też uda się spalić zbędne kilogramy, z których każdy stanowi dodatkowe obciążenie dla kręgosłupa.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-03-15 o 21:49

Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Mi na bóle kręgosłupa pomogły tego typu zabiegi rehabilitacyjne, głównie właśnie masaże. Świetna sprawa, po kilku zabiegach jak ręką odjął
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-03-15 o 22:22
    Are you talkin to me?

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

bolący kręgosłup to często efekt braku ruchu i spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej (praca przy komputerze, oglądanie TV). wystarczy wstawać od komputera lub telewizora co godzinę i pochodzić przez kilka minut. najlepszy jest jednak wysiłek fizyczny, gdyż wzmacnia on mięśnie pleców i tym samym zapobiega bólowi.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

piłka dobra ale na chwilę oprócz tego warto wybrać się na jakieś rehabilitacje, to najszybciej pomaga wtedy człowiek się zmusi i chodzi a jak ja miałam piłke w domu to było tak że jeden dzień ćwiczyłam a już drugi dzień zapomniałam albo nie było czasu a tak jak już się zapisze człowiek na rehabilitacje to wtedy to wykorzystuje i chodzi.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-10-17 o 15:00 Powód: wycięta reklama

marta
    Gość

sport, bieganie, spacerowanie, siłownia. MAŁO POZYCJI SIEDZĄCEJ. I nie ma mocy aby kręgosłup bolał

Vivoca
    Gość

Wszystko zależy od tego, dlaczego kręgosłup boli - jeśli to problem zdrowotny to tylko dobra rehabilitacja, żeby sobie większej krzywdy nie zrobić, a jeśli to ból od 'zasiedzenia' to powoli trzeba wprowadzać jakieś ćwiczenia, żeby wszystko rozruszać.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia