Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
    marysia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Meble przez internet

Zamawialiście? Ja coraz bardziej się ku temu skłaniam. Znalazłam fajny sklep, ale jednak trochę się jeszcze waham. Z drugiej strony zamawiałam już ciuchy, kosmetyki i jedzenie, więc może teraz czas na meble? Sama nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-03-15 o 21:35

Odp: Meble przez internet

Jasne, że zamawiałem. Naprawdę warto. I nie ma się czego obawiać. Szczególnie polecam sklep: (spam). Częste promocje tym bardziej zachęcają. i nie tylko. To prawdziwi zawodowcy. Pełna profeska. Po zamówieniu, gdy coś nie będzie pasować to zawsze można mebel odesłać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-03-15 o 21:36

Początkujący
    Mieszka w
    Lublin
    Siła Reputacji
    0

Meble ostatnio kupuję tylko przez internet. Sklepy internetowe oczywiście też przeglądam, jednak myślę że największy wybór jest jednak na allegro. Teraz praktycznie każdy sklep internetowy wystawia swoje produkty na aukcjach. A sklepy stacjonarne? Służą już chyba tylko do podotykania i zobaczenia "na żywo" przedmiotu który zamówimy przez internet

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał gorski_p89 Zobacz post
    A sklepy stacjonarne? Służą już chyba tylko do podotykania i zobaczenia "na żywo" przedmiotu który zamówimy przez internet
    Dobrze jest zobaczyć meble na żywo, zanim zamówimy je przez internet. Meble do łazienki i kuchni zamawiałam u stolarza, natomiast zestaw mebli do pokoju dzieci przez internet (po wcześniejszym obejrzeniu w sklepie stacjonarnym). Nawet razem z kosztem transportu wyszło o wiele taniej niż zamawianie tych samych mebli w sklepie obok domu.

Początkujący
    Mieszka w
    Tychy
    Siła Reputacji
    0

Ja również bardzo dużo zamawiam przez serwisy internetowe, aukcyjne łącznie z meblami i innymi przedmiotami do swojego mieszkania.

pola
    Gość

Mebli akurat nie zamawiałabym przez internet, wolałabym je jednak najpierw zobaczyć na żywo.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pola Zobacz post
    Mebli akurat nie zamawiałabym przez internet, wolałabym je jednak najpierw zobaczyć na żywo.
    Jeśli chodzi o meble to ja osobiście też nie mam przekonania do zamówienia przez internet. Jeśli chodzi o rtv i agd to po oględzinach w saturnie, media kupuje zawszę na rtvagd, jeśli chodzi o ubrania to też często oglądam (szczególnie buty) w firmowych sklepach i zamawiam przez www.allegro.pl i chyba coraz więcej ludzi tak robi. Dobrze ktoś napisał, że sklepy stacjonarne to raczej już służą jako wystawy. Za parę lat zakupy spożywcze też będziemy robić przez internet takie życie.

aga_gaga
    Gość

nie ma się czego bać przy zamawianiu mebli przez internet, sama tak wyposażyłam połowę mieszkania, zresztą wiem, że szkoła mojego dziecka również korzystała z tego sposobu zamawiania mebli, to była z tego co pamiętam firma Akma, więc jeśli tak poważne instytucje nie mają przed tym oporów to nie ma powodu do obaw myślę

Siła Reputacji
    0

Ja tam wolę jednak na zamówienie

Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Tego typu zakupy to tylko w tradycyjnych sklepach

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia